Výměna plotu – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho domů a pozemků, které majitelé chtějí opatřit kvalitním plotem. Výměna plotu je často nutná, ať už kvůli jeho stáří, poškození nebo nevyhovujícímu vzhledu.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1SHORT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Opočnice 196, Opočnice Bezdlužná

Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádíme rekonstrukce a realizace střech, sádrokartony, střešní okna. Prodej materiálů pro střechy: Bramac, Tondach, KM Beta, IBF, Lindab, Evertech, Rova. Zpracování nabídky zdarma.

2Tůma Jaroslav - zednické, stavební práce

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 82, Mukařov Bezdlužná

Naše stavební firma Vám zajistí veškeré stavební práce, rekonstrukce, stavby na klíč. Nabízíme kvalitní stavebně řemeslné práce za použití moderních technologií a materiálů. Postavíme pro Vás domy na klíč, pro rodiny nabízíme rodinné domy na klíč. Bytová jádra, omítky, opěrné zdi, zámková dlažba,…

3ADAPTA CENTRUM, spol. s r.o. - Stavební práce, rekonstrukce Praha

Provádíme stavební a zemní práce strojem, kompletní servis v oblasti stavebnictví a souvisejících služeb. Poskytujeme služby spojené s odvozem a uložením materiálu. stavby a rekonstrukce RD, rekreačních objektů, účelových objektů apod. Provádíme rekonstrukce bytů, jádra, základové desky, zateplení…

4Čermák Petr - instalatérství

Provádění topenářských a instalatérských prací či výměn, rekonstrukcí rozvodů vody a plynu, kanalizace, vodoměrů. Měření a regulace soustav ÚT. Odečtové a rozpočtové služby. Výroba vrat a vrátek. Montáže plotů.

5Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(88)
Podhorská 1800/20a , Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme zámečnické práce, nouzové otevírání bytů, aut i trezorů. Řešíme ztráty či zlomení klíče, čipování, autoklíče, motoklíče, či systém generálního a hlavního klíče.

6ZÁMEČNICTVÍ-KOVOVÝROBA MICHAL JURČO1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Elišky Přemyslovny…, Praha 5 - Zbraslav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma má dlouholetou tradici, která vznikla na konci roku 1991 pod názvem Kovovýroba Jiří Jurčo. Jsme pokračovatelé druhé generační řady firmy, se zaměřením na zakázkovou výrobu malých a středních zámečnických konstrukcí a výrobků.

7Tuhý Roman

Polepy 218, Polepy Bezdlužná

Nabízím služby autoservisu a pneuservisu. Provádím ochranu podvozků a dutin, výměnu autoskel, autoklempířské práce a opravy výfuků. Zajišťujeme také stavební zámečnictví a servis čerpadel.

8Zámečnictví Jiří Mimra1 pobočka

Provádění zámečnických prací, stavebního zámečnictví, povrchových úprav a instalací.

9A-STUDNY HARBUT s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Sosnová 128, Sosnová

Zabýváme se specializovanými stavebními činostmi. Mezi naše hlavní zaměření patří kopané studny, ploty, práce s kamenem a pískovcem všeho druhu.

10Zámečnictví Jarolímek s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Habrovice 82, Ústí nad Labem Bezdlužná

Nabízíme zateplení fasád, bytových a rodinných domů. Dále i opravy omítek, fasádní nátěry, sanace balkonů a lodžií s výměnou zábradlí, opravy svislé hydroizolace základů, zpevnění přístupových ploch, zámečnické, zednické a malířské práce.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna plotu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky výměně plotu může být celý pozemek zabezpečen a získat nový, moderní vzhled.

Výměna plotu v oblasti Střední a Severní Čechy je často prováděna odborníky, kteří mají zkušenosti s různými druhy plotů a materiálů. Díky nim může být výměna plotu provedena rychle a efektivně, a to za přijatelnou cenu. Výměna plotu je také dobrým způsobem, jak zvýšit hodnotu nemovitosti a zlepšit její celkový vzhled.

Pokud hledáte odborníky na výměnu plotu v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na místní firmy, které nabízejí tuto službu. Tyto firmy mají zkušenosti s různými druhy plotů a materiálů a mohou vám poradit s výběrem toho nejvhodnějšího řešení pro váš pozemek. Výměna plotu je investicí do budoucnosti, která vám může přinést mnoho výhod a zlepšit kvalitu vašeho bydlení.