Výměna, prodej záchodů, toalet, wc – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1VAMIRO s.r.o. (provozovna)1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Vtelenská 3337, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme repasované ocelové haly či konstrukce. Nabízíme pronájem kontejnerů, obytné a stavební buňky, mobilní toalety a oplocení. Pronajímáme a prodáváme také silniční panely, zajišťujeme demontáže hal i stěhování technologických celků, výkup palet.

2ELIA ELEKTRO, s.r.o.

2.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Čs. armády 788/16, Praha 6-Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme ekologické záchody a pisoáry či biologické čištění odpadních vod WM, čerpadla a lodní toalety Johnson, elektrické sušáky ručníků a sušící skříně a přímotopné radiátory i saunová topidla a příslušenství.

3KONTEJNERY - AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Nymburská 243, Poděbrady Bezdlužná

Jsme tu od roku 2005 a momentálně pracujeme s technikou - řetězový nosič kontejnerů na podvozku DAF 75 CF 320. V současné době máme 18 kontejnerů a některé z nich mají otevírací zadní čelo.

4ADCO&DIXI spol.s r.o.3 pobočky

Nabízíme pronájem a servis: mobilní toalety, mobilní, ekologické, chemické WC, pisoáry, mycí boxy, žlaby, koryta, záchody, kadibudky, sanitární zařízení. Dodáváme mobilní ploty, oplocení, ohrady, zábrany, obytné a skladové kontejnery.

5WC Servis, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Hlavní firemní činností je pronájem mobilních toaletních kabin včetně kompletního servisu, mycích stání, urinálních stojanů, žlabů, oplocení a bariér, odpadkových košů, skladových a kancelářských kontejnerů v různých verzích vybavení. Prodej toaletních kabin. Provozní doba NON-STOP.

6JOHNNY SERVIS s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Tetín 1, Tetín

Zabýváme se pronájmem, servisem a prodejem sanitární techniky.

7Kaplan Jiří - Koupelny Kaplan

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Budějovická 598/144, Praha 4 Bezdlužná

Společnost Koupelny Kaplan působí na trhu již od roku 1997. Nabízíme zejména koupelnový nábytek, zrcadla, obklady, radiátory, WC, vanové zástěny, kachličky, vany rohové a prádelní koše. Můžete si u nás vybrat ze širokého sortimentu jednotlivých produktů jako je například sprchový kout, dřezová…

8CWS-boco Česká republika s.r.o. - Hygienické systémy, e-shop3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Do Čertous 2635, Praha 9
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

CWS-boco je předním poskytovatelem služeb Full-servisu v oblasti hygieny, pracovních oděvů a čisticích rohoží pro nejrůznější odvětví – Hotely a Gastronomie, průmysl a strojírenství, Zdravotní péče, Maloobchod atd. Nabídka produktů v oblasti hygieny. Prodej sanitární techniky, rohoží, hotelového…

9PROTIMEX CS spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zimní 97, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a distribuci sanitární techniky a zavlažovacích systémů. Prodáváme vodovodní baterie, kuchyňské dřezy, instalační materiál, vanová dvířka, ekologické toalety, vodoměry či koupelnové doplňky.

10TOIDESIGN.CZ, s. r. o.

Jsme česká společnost zabývající se výrobou a distribucí inteligentních toalet se zaměřením na design, vybavenost, funkčnost a především vysoký nárok na hygienickou čistotu.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna, prodej záchodů, toalet, wc v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna, prodej záchodů, toalet, wc najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.