Výroba akvárií na míru – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada nadšenců, kteří si rádi pořizují akvária na míru. Výroba takových akvárií je však náročná a vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Hajný Jan - SKLENÁŘSTVÍ1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(20)
Husovo náměstí 17/27, Benátky nad Jizerou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sklenářské práce. Vyrábíme izolační skla, provádíme opracování plochých skel, rámování obrazů i pasparty.

2Sklenářství NOTE

Štefánikova 1386, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme firma s dvacetiletou tradicí a bohatými zkušenostmi v oboru sklenářství. Pracujeme s klasickým tabulkovým plochým sklem, dvojsklem, žáruvzdorným sklem, polykarbonátem, sklem s drátěnou vložkou i plexi. Našimi činnostmi není pouze řezání skla, ale taktéž jeho tmelení a celkové zasklívání. Sklo…

3Nelz Oskar

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Cyrila Boudy 1444, Kladno-Kročehlavy

Firma se zabývá zasklíváním oken, dveří, vitrín, výloh a skleníků. Na zakázku vyrábíme skleněné poličky, kasičky, terária, akvária a zrcadla na míru. Specializujeme se na výrobu a montáž izolačních dvojskel do oken. Provádíme renovace dveří a oken lakováním a lištováním včetně malování a natírání.

4VRBASKLO spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Budějovická 602/126, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Zasklívání v naší provozovně i u zákazníka, výroba izolačních dvojskel, řezání zrcadel a výroba zrcadlových stěn, dodávka a montáž bezpečnostních skel (drátosklo a CONNEX), vyřezávání vybraných tvarů, broušení a leštění hran, rámování, výroba akvárií a terárií na přání zákazníka.

5Götz Miroslav

Nabízíme a provádíme veškeré sklenářské práce a zasklívání lodžií a balkonů a celoskleněné interiérové stěny a sprchové kouty a skleněná zábradlí a obklady kuchyňských linek a výroba skleněného nábytku a akvárií a terárií i izolačních dvojskel a pískování.

6SAŠ GLASS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Plzeňská 226/189, Praha 5 Bezdlužná

Jsme přední zakázkové sklenářství. Nabízíme speciální sklenářské práce jak v interiéru, tak i pro exteriér. Zaměřujeme se na výrobu celoskleněných dveří, stěn, obkladů, schodišť a dalších skleněných výrobků.

7Srp Dalibor

Kpt. Nálepky 2389, Louny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí zasklívání oken a dveří i výloh a rámů. Dále vyrábí akvária a terária či bezpečnostní skla a izolační dvojskla včetně servisu i montáže.

8Čulík Jan1 pobočka

Firma se věnujeme nabídce sklenářských prací, zasklívání oken, řezání skel a výrobě zrcadel i nábytkového skla.

9Sklenářství Vodháněl

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Hruštice 661, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnujeme se výrobě a zpracování skla a následně i jeho prodeji. Specializujeme se hlavně na služby sprchové kouty na míru a skleněné obklady do kuchyně, vše v rámci bytového designu. Dále se zaměřujeme na lakované skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné zábradlí, kování na sklo, zateplování oken…

10Brilant, družstvo

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ladova 3526/26, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Naším oborem je zpracování plochého skla a zrcadel, pískováním a leptáním skla a zrcadel. Výroba akvárií, terárií, floárií a skleněných vitrín.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba akvárií na míru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je dobré obrátit se na profesionály, kteří se v této oblasti vyznají. Výroba akvárií na míru je specializací naší firmy, která má mnoholeté zkušenosti a dokáže vyrobit akvárium přesně podle přání zákazníka. akvária jsou nejen krásná, ale také funkční a bezpečná pro ryby a další vodní živočichy. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výrobu akvárií na míru v oblasti Střední a Severní Čechy, obraťte se na nás.