Výroba betonových směsí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho společností, které se specializují na výrobu betonových směsí. Tyto směsi jsou nezbytné pro stavbu silnic, mostů, budov a dalších staveb.

1–10 firem z 118 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se dodávkami vedlejších energetických produktů pro ekologické využití v oblasti výroby stavebních materiálů. Od domácích tepelných elektráren a některých tepláren nakupujeme popílek, energosádrovec, strusku a stabilizát.

Poslat poptávku silotransport.cz 255 717 522

Jsme český výrobce stavební chemie. Nabízíme vám materiály pro sanace betonu, sanace železobetonu, hydroizolace, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění a injektáže.

Poslat poptávku betosan.cz 241 431 212

Představujeme Vám plně automatizovanou betonárnu nedaleko Prahy. Kapacitu výroby máme 50m3 / h. Na dovoz betonu máme speciální vozy s mixem, čerpadlo zajišťujeme smluvně. V případě potřeby dodáváme i drtě a sypké hmoty. Máme své standardizované betonové směsi, ale umíme vyrobit směr přímo pro…

Poslat poptávku betonstrancice.cz 323 640 900

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.

Poslat poptávku ekobet.cz 321 792 112

Společnost LIMPA s.r.o. se zabývá výrobou betonové směsi, autodopravou a stavební činností. Naší lokalitou pro dopravu betonové směsi a stavební činnost jsou především severní Čechy, středočeský kraj a Praha.

Poslat poptávku limpa.cz 416 831 911

Nabízíme výrobu betonových směsí a anhydritových směsí pro lité podlahy s potěrem na izolační a separační vrstvy. Dále zajišťujeme odvoz a uložení i zpracování směsí. Provádíme zámečnické, tesařské a zemní nebo stavební práce včetně dopravy materiálu.

Poslat poptávku roudstav.cz 416 831 727

Provádíme kompletní dodávky stavebních prací pro bytové a rodinné domy, průmyslové a zemědělské stavby. Zajišťujeme zateplování domů s využitím dotace Nová zelená úsporám. Dodáváme modulové montované rodinné domy In-Family House. Provozujeme stavební autodopravu a pronájem stavební mechanizace.…

Poslat poptávku psjihlava.cz 734 853 740

Společnost Sapol spol. s r.o. vyrábí sanační materiály na bázi bezsádrovcového cementu a ve spolupráci s dalšími stavebními firmami je i aplikuje. Tyto materiály jsou vzhledem k svým vlastnostem vhodné do všech druhů prostředí, včetně zvláště namáhaných konstrukcí v chemických provozech a na…

Poslat poptávku sapol.cz 725 335 885

Odvoz suti, komunálního odpadu. Zemní, výkopové, demoliční, vyklízecí práce. Přeprava vysokozdvižných vozíků. Odtahová služba. Prodej a dopravu betonových směsí, písku, kameniva, zeminy.

Poslat poptávku zemniprace-odpady.cz 321 766 171

Není to jen prášek v několikakilogramovém pytli. Za ucelenou produktovou řadou EXCEL MIX stojí čtvrt století našich i zahraničních zkušeností s vývojem i výrobou lepidel, stěrek a mnoha dalších výrobků patřících do skupiny stavební chemie. Ve stavebnictví na kvalitě záleží. Dodržování evropských…

Poslat poptávku excelmix.cz 321 762 154

Výroba betonových směsí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba betonových směsí je proces, který vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy mají k dispozici moderní technologie a zařízení, které umožňují výrobu betonových směsí vysoké kvality. Díky tomu jsou tyto směsi odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele betonových směsí v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na zkušenosti a odbornost místních firem.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.