Výroba čerstvého betonu – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu čerstvého betonu. Tento materiál je nezbytný pro stavbu silnic, mostů, chodníků a dalších staveb.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1LIMPA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Pracnerova 758, Roudnice nad Labem Bezdlužná Ověřená

Společnost LIMPA s.r.o. se zabývá výrobou betonové směsi, autodopravou a stavební činností. Naší lokalitou pro dopravu betonové směsi a stavební činnost jsou především severní Čechy, středočeský kraj a Praha.

2HOFMAN - stavební a obchodní firma s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Plazy 27, Plazy Bezdlužná

Zabýváme se výrobou betonu a transportem betonu. Nacházíme se v Plazích u Mladé Boleslavi.

3Betonárka Mukařov s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(48)
U Mototechny 89, Tehovec Bezdlužná

Naše společnost se zabývá výrobou a dopravou betonů od roku 2003. Jsme betonárna s plně automatizovaným provozem s hodinovým výkonem 35 m3 čerstvé směsi. Nabízíme širokou škálu betonů. Podkladní, konstrukční, cementové potěry a další betony vyráběné dle platných předpisů. Samozřejmostí je doprava…

4CEMEX Czech Republic, s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Laurinova 2800/4, Praha 5 - Stodůlky

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005.

5PREFA ŽATEC s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(55)
Leoše Janáčka 1270, Žatec Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu a montáže železobetonových montovaných hal a skeletů i dalších prefabrikovaných staveb a konstrukcí. Dále také zajišťujeme projekty a statické výpočty prefabrikátů jako stropy, sloupy, průvlaky, vazníky, základové patky a prahy či parapetní panely. Poskytujeme dodávky…

6REMEI CZ, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Spořická 4751, Chomutov Bezdlužná

Zajišťují tekuté a práškové barvy do betonu a přísady např. plastifikátory, urychlovače, zpomalovače a provzdušňovadla. Dále v nabídce jsou prostředky na vymývání betonu např. vymývací papír, laky, pasty. Souběžně s touto činností nabízí stříkací a dávkovací zařízení.

7KMCH s.r.o.

Jedním ze dvou směrů jsou speciální práce, konkrétně vrtání a řezání živic a betonů. Pro tyto práce je naše firma vybavena speciálními stroji. Druhým směrem, kterým se naše firma zabývá, jsou klasické stavební práce, jako jsou hrubé stavby rodinných domů, fasádní zateplovací systémy, zpevněné…

8DK-beton, s.r.o. - Betonárka, výroba a doprava betonu Litoměřice5 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Marie Pomocné, Litoměřice…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizujeme transport betonu, výrobu a rozvoz betonových směsí a samonivelačních podlahových potěrů. Poskytujeme čerpání betonu, zdicích malt, nátěrů a veškeré betonářské práce. Dopravu poskytujeme mixi a sklápěčkami.

9EURO DEVELOPMENT KLÁNOVICE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou čerstvých betonových směsí.

10TBG SEVEROZÁPADNÍ ČECHY s.r.o.4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Moráni 5458, Chomutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní řešení v oblasti transportbetonu. Zabýváme se výrobou betonu, dopravou a čerpáním betonu všech druhů a tříd po celé České republice, a také na Slovensku. Výrobu betonových směsí doplňujeme o výrobu litých anhydritových a cementových potěrů, cementových litých pěn, zdících malt a…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba čerstvého betonu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba čerstvého betonu v oblasti Střední a Severní Čechy je zajištěna moderními technologiemi a kvalitními surovinami, které zaručují vysokou pevnost a odolnost betonu. Díky tomu jsou stavby v této oblasti odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele čerstvého betonu v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se nebudete muset dlouho hledat.