Výroba chemických specialit – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1PHPchem s.r.o.

Vrázova 2243/7, Praha 5
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma má praxi v syntéze chemických specialit. Zabývá se vývojem a výzkumem a také zaváděním technologií v oboru organické chemie. Nabízíme kompletní služby při přípravě chemických látek a přípravků. Vyrábíme speciální chemikálie a vyvíjíme hydrofilní gely. Kontakty najdete na internetových…

2Lučební závody Draslovka a.s. Kolín

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Havlíčkova 605, Kolín IV Bezdlužná

Výroba a prodej chemických výrobků na bázi kyanovodíku, přípravků pro polygrafický, papírenský a textilní průmysl, stavebnictví a zemědělství.

3HiChem, spol. s r.o.

Společnost HiChem, s.r.o. působí na trhu chemikálií od roku 1993. Od roku 1998 se nacházíme v provozovnách v areálu Výzkumných ústavů v Praze - Běchovicích. Mezi naše činnosti patří: výroba chemikálií v kvalitě "čistý" a "p.a." (množství od jednotek do stovek kg), výroba chemických specialit dle…

4Krátoška Chemin, spol. s r.o.

Zajišťujeme distribuci chemických surovin a specialit pro sklářský, keramický i kosmetický průmysl.

5ESTER, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou chemických specialit, speciálních stavebních prvků, mycích a čistících prostředků pro domácnost i průmyslové využití.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba chemických specialit v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba chemických specialit najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.