Výroba elektrických bojlerů, boilerů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu elektrických bojlerů. Tyto bojlery jsou velmi oblíbené díky svému vysokému výkonu a úspornosti.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1KOPŘIVA PRAHA s.r.o. - elektrokotle, sálavé panely, PENB

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Borovnická 359/31, Praha 9 – Kbely
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem elektrokotlů a sálavých panelů. Provádíme výpočet tepelných ztrát, projekty topení a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme vám také speciální vložky pro vytápění bot.

2Družstevní závody Dražice - strojírna s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(28)
Dražice 69, Benátky nad Jizerou Bezdlužná

Nabízíme výrobu ohřívačů vody a tepelných čerpadel i příslušenství. Naše produkty patří k těm nejlepší na trhu.

3DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
Pobřežní 3, Praha 8 Bezdlužná

Prodáváme a poskytujeme servis výrobků DAIKIN. Nabízíme tepelná čerpadla, nízkoteplotní tepelná čerpadla, klimatizaci, chlazení, ohřev, čištění a deodorizaci vzduchu, tepelné výměníky, kotle, chladicí jednotky, chladničky, mrazničky, ledničky, kompresory pro klimatizační a chladicí přístroje,…

4B & B elektro s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(21)
Čechova 1433, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mezi naše služby patří zajištění veškerého sortimentu v oboru elektromateriálu a svítidel. Jsme autorizovaná prodejna, výrobce interiérových svítidel Globo lighting z Rakouska. Zajišťujeme servis záruční a pozáruční elektrického akumulačního vytápění. V naší nabídce najdete žárovky, vytápění,…

5Olsson Group s.r.o.

Olsson Group s.r.o., se sídlem Vídeňská 1764/158, 148 00, Praha-Kunratice, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 208386, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6A.C.V. - ČR, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Na křečku 365, Praha 10 - Horní… Bezdlužná

Dodávky nerezových bojlerů, ohřívačů vody, kondenzačních nerezových kotlů, plynových, olejových a elektrických kotlů belgického výrobce ACV.

7MIRAVA, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
Sedmidomky 459/8, Praha 10-Michle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu elektrických průtokových a zásobníkových ohřívačů vody a topných panelů s akumulací. Výhradní zástupce firem Sonlux: žárovková svítidla, Licatec: kanály, zářivková svítidla, Unitas: vodovodní armatury a RZB: designová svítidla.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba elektrických bojlerů, boilerů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba boilerů v této oblasti je prováděna s využitím moderních technologií a kvalitních materiálů, což zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Pokud hledáte kvalitní elektrický bojler, určitě se podívejte na nabídku výrobců v oblasti Střední a Severní Čechy. Zde najdete širokou škálu produktů, které splní vaše požadavky na výkon, kapacitu a design. Sázka na výrobu boilerů v této oblasti je tedy jistě dobrá volba pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivé řešení pro ohřev vody.