Výroba karabin – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ROMAK Group s.r.o.1 pobočka

Skorkov-Podbrahy 1, Skorkov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem provaznického zboží. Vyrábíme a prodáváme pletené lana, konopná lana, přírodní lana, provazy, motouzy, provázky, sítě, sítě na lešení, ocelová lana, paletizační sítě, jutová lana, šplhací sítě a další. Provozujeme speciální internetový obchod, kde…

2OCUN - RP Climbing s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrnčířská 1557, Mnichovo Hradiště

Zabýváme se vývojem a výrobou lezeckého vybavení značky OCÚN. Vše vyrábíme přímo v české republice a stále přinášíme nové nápady do světa lezeckého vybavení.

3Rock Empire, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(32)
Nádražní 712, Benešov nad… Bezdlužná

Výroba a prodej horolezeckého vybavení a zabezpečovacích prostředků OOP. Nabízíme postroje, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu. Zajišťujeme poradenství a školení bezpečnosti práce ve výškách na polygonu, revize OOP, servis produktů značek Rock Empire.

4DELPHIN SUB CZ, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(8)
U Kapličky 2550, Česká Lípa Bezdlužná

Podvodní fot-video techniku, potápěčské přístroje, šnorchly, masky, ploutve, plavecké obleky, plavky, hodinky, tlakové lahve a příslušenství, servis na námi dodávané vybavení, plnění lahví a zakázkovou výrobu dioptrických potápěčských masek.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba karabin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba karabin najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.