Výroba karabin – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu karabin. Tyto karabiny jsou vyráběny z kvalitních materiálů a splňují veškeré bezpečnostní normy.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1OCUN - RP Climbing s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrnčířská 1557, Mnichovo Hradiště

Zabýváme se vývojem a výrobou lezeckého vybavení značky OCÚN. Vše vyrábíme přímo v české republice a stále přinášíme nové nápady do světa lezeckého vybavení.

2Rock Empire, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Nádražní 712, Benešov nad… Bezdlužná

Výroba a prodej horolezeckého vybavení a zabezpečovacích prostředků OOP. Nabízíme postroje, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu. Zajišťujeme poradenství a školení bezpečnosti práce ve výškách na polygonu, revize OOP, servis produktů značek Rock Empire.

3DELPHIN SUB CZ, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kapličky 2550, Česká Lípa Bezdlužná

Podvodní fot-video techniku, potápěčské přístroje, šnorchly, masky, ploutve, plavecké obleky, plavky, hodinky, tlakové lahve a příslušenství, servis na námi dodávané vybavení, plnění lahví a zakázkovou výrobu dioptrických potápěčských masek.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba karabin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba karabin je záležitostí preciznosti a pečlivé práce, kterou provádí zkušení řemeslníci. Výsledkem je produkt, který je spolehlivý a odolný. Pokud hledáte kvalitní karabinu, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete řadu firem, které vám nabídnou široký výběr karabin různých typů a velikostí. Vyberte si tu správnou karabinu pro vaše potřeby a užijte si bezpečné a spolehlivé používání.