Výroba kazetových systémů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu kazetových systémů. Tyto systémy jsou využívány v mnoha oblastech, jako například v průmyslu, zdravotnictví nebo výzkumu.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Engrave s.r.o.

Dekorativní betonové plochy podle vašich představ bez omezení vzorů. Používáme akrylové barvy, systém epoxidových nátěrů na bázi pryskyřice. Vytvoříme podlahy, cesty, okolí bazénů, kazetové stropy, bary, dlaždice s vaším designem včetně loga.

2DEKMETAL s.r.o.58 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(78)
Dřísy 286, Dřísy Bezdlužná

Vyrábíme střešní krytiny a fasádní systémy z plechu. Nabízíme lehké střešní krytiny, trapézové a vlnité plechy, fasádní kazety, lamely, nosné rošty a veškeré klempířské prvky; zabýváme se zakázkovou výrobou z plechu podle přání zákazníka.

3V - MONT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Svárovská 1232, Praha 9 Kyje Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž sádrokartonových konstrukcí, okna Velux, fasádní zateplovací systém.

4Kovové profily, spol. s r.o.

Kovové profily, spol. s r. o. je dodavatel opláštění budov na bázi tenkostěnných profilů a poskytování navazujícího servisu a poradenské činnosti pro investory, projektanty a stavební firmy v oblasti užití těchto profilů ve stavebnictví.

5PREFA ŽATEC s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(55)
Leoše Janáčka 1270, Žatec Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu a montáže železobetonových montovaných hal a skeletů i dalších prefabrikovaných staveb a konstrukcí. Dále také zajišťujeme projekty a statické výpočty prefabrikátů jako stropy, sloupy, průvlaky, vazníky, základové patky a prahy či parapetní panely. Poskytujeme dodávky…

6HUBER - Beneš Roman

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
plk. Truhláře 106, Lomnice nad Popelkou Bezdlužná

Firma HUBER vznikla roku 1992, je aplikační firmou foukané izolace Climatizer Plus v ČR. Během své dlouholeté činnosti provedla tepelně izolační práce na stovkách rodinných domků, chat, rekreačních objektů, hotelů, obecních úřadů, sportovních, skladovacích a výrobních hal atd. V severních a…

7Armstrong Floor Products Czech Republic,s.r.o.

Zastupujeme výrobce přírodního linolea a vinylových podlahových krytin značky DLW pro Českou a Slovenskou republiku. Specializujeme se na různé druhy podhledů a stropních krytin. Najdete u nás například akustické, minerální, kovové, dřevěné nebo měkké stropní podhledy. Dále pak závěsné systémy.

8GIPS-IN s.r.o.

GIPS-IN s.r.o., se sídlem Holečkova 907/47, 150 00, Smíchov-Praha, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 286232, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba kazetových systémů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba kazetových systémů je složitý proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy se však pyšní dlouholetou zkušeností a moderními technologiemi, které jim umožňují vyrábět kazetové systémy nejvyšší kvality. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kazetových systémů, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete toho pravého.