Výroba klimatizačních zařízení – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu klimatizačních zařízení. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro různé typy prostor.

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme specialisté na chlazení, klimatizace a vzduchotechniku. Dodáváme a montujeme klimatizace TOSHIBA, tepelná čerpadla TOSHIBA ESTIA, chladicí a mrazicí boxy VIESSMANN a další technologie. Součástí našich služeb je servis instalovaných zařízení.

Poslat poptávku granz.cz 321 726 167

Zabýváme se výrobou a montáží vzduchotechniky, projekce, měření regulace. Dále nabízíme stavební klempířské výrobky, materiál pozink, titanzinek, měď. Také vyrábíme potrubí, lapače tuků a digestoře. Poskytujeme nadstandardní poradenství.

Poslat poptávku mracek.cz 326 992 379

Naše společnost, která byla založena v listopadu 1991, nabízí dodávky, montáž a servis mrazicí techniky. Dále servis chlazení a klimatizace. Zákazníci, kteří naše klimatizace a chlazení využívají, se k nám rádi vracejí. Servis pro klimatizace a chlazení je otevřen každý všední den. Montáž…

Poslat poptávku budka.cz 602 384 276

Specializujeme se na prodej a servis chladící techniky, tepelných čerpadel, velkokuchyňského zařízení, kotle, pánve, fritézy, nerezové stoly, dřezy, lednice, vitríny a mraznice.

Poslat poptávku suchy-service.cz 281 920 200

Firma CLIMA - STAV CZ je nástupnickou společností fy. Clima – Air CZ s.r.o., která byla založena v roce 2008 z pracovníků, kteří mají více jak desetileté zkušenosti v oboru klimatizace a vzduchotechnika. Její hlavní činností je projekce, prodej a instalace klimatizačního/vzduchotechnického zařízení…

Poslat poptávku climastavcz.cz 469 603 380

Zajišťujeme výrobu kompresorových a kondenzačních jednotek, zařízení pro průmyslové chlazení kapalin, technologií pro regulaci teploty dodáváme tepelná čerpadla. Nabízíme montáže tepelných čerpadel, vytápění.

Poslat poptávku geotek.cz 321 764 417

Prodej, montáž, servis průmyslového, zemědělského a speciálního chlazení. Dodáváme tepelná čerpadla, solární panely, dále nabízíme revize úniků chladiv. Provádíme servis a opravy chladících a klimatizačních zařízeních.

Poslat poptávku klimastar.cz 321 714 294

Nabízíme kompletní dodávku a montáž vzduchotechniky, klimatizace. Vyrábíme a prodáváme klimatizace, vzduchotechniky, vzduchotechnické potrubí, klempířské výrobky pro vzduchotechniku, klempířské a zámečnické výrobky, kapsové filtry.

Poslat poptávku femont-vtz.cz 321 785 918

Výrobce chladicí techniky, kondenzační a kompresorové jednotky, sdružené jednotky, chlazení kapalin pro průmyslové klimatizace, zimní stadiony a mobilní ledové plochy, monitorovací systémy a řídící rozvaděče. Dodavatel komponent chladicí techniky a chlazení.

Poslat poptávku jdk.cz 325 519 111

Firma HYDROPRODUCT s.r.o. byla založena v roce 1995. Zpočátku vyráběla hydraulické hadice a hadicová spojení. S přibývajícím počtem zaměstnanců byly projektovány a vyráběny speciální stroje na objednávku a byly prováděny opravy a výroba přenosné mechanizace pro stavbu a údržbu železnic. Obchodní…

Poslat poptávku hydroproduct.cz 325 615 609

Výroba klimatizačních zařízení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba klimatizačních zařízení je velmi důležitá, protože umožňuje udržovat příjemnou teplotu a vlhkost v místnostech, což má pozitivní vliv na zdraví a pohodu lidí. Klimatizační zařízení se vyrábí v různých velikostech a výkonech, aby vyhovovaly potřebám různých zákazníků. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít kvalitní výrobce klimatizačních zařízení, kteří nabízejí špičkové produkty za přijatelné ceny.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.