Výroba lesnických pletiv – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho společností, které se specializují na výrobu lesnických pletiv. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů, které jsou vhodné pro různé účely.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Ploty Vlašim s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Vlasákova 222, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Výroba a montáž posuvných, seknčních, výklopných i křídlových bran nebo vrat včetně elektrických pohonů. Prodáváme pletivo, oplocení, plotové sloupky, branky, brány, komponenty pro posuvné brány a příslušenství branek a bran.

2Janich - Plotové centrum

Velkoobchod a maloobchod se sortimentem pletiv, lan, hřebíků řetězů atd. rovněž nabízíme plastový sortiment - plotovky, palubky, kulatiny, zatravňovací dlaždice apod. Dodáváme také brány a branky.

3KMK - Stavebniny a Železářství1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(159)
Černokostelecká 65…, Říčany - Radošovice
Dnes už má zavřeno

Prodej železářského a stavebního zboží. Nabízíme hřebíky, vrtáky, šrouby, kování, zámky, pily, sekyry, lopaty, rýče, nůžky, žebříky, brusky a vrtačky, dále čerpadla, míchačky, kolečka, kamna, hrnce, příbory, talíře, sklenice, baterie, hadice, schránky, klempířské výrobky. Vyrábíme klíče a autoklíče.

4RETIC CZ, s.r.o.

Jana Nohy 1237, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pletiva, ploty, tkaniva a příslušenství. RETIC, s.r.o. je soukromá společnost, která se za více než 23 let svojí existence stala jedním z dominantních výrobců v Evropě.

5Žejdlík Pavel - REP Lešení16 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Arbesova 1680, Žatec Bezdlužná

Nabídka pronájmu a montáží, demontáž či dopravy rámového fasádního lešení. Provádíme stavební a výkopové i zámečnické práce. Dále výroba plotů, schodů a zinkování.

6PRAGER - STAHL HANDEL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Pobřežní 4, Praha 8 - Karlín Bezdlužná

Zabýváme se exportem tažených drátů a výrobků z drátů. Nabízíme také pletivo, úvazky, gabiony, hřebíky a lana. Dále u nás naleznete závěsné, ochranné, záběrové, uvazovací, sněhové a rybářské řetězy.

7HOBBY do zahrady, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Drahou 984, Řevnice Bezdlužná

HOBBY do zahrady, s.r.o., se sídlem Pod Drahou 984, 252 30, Řevnice, v okrese Praha - západ a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 222112, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8Kutildomu.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Radlická 2343/48, Praha 5-Smíchov Bezdlužná

Kutildomu.cz, se sídlem Radlická 2343/48, 150 00, Praha-Smíchov, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

9D.O.O.R. servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Folimance 2155/15, Praha 2-Vinohrady
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

D.O.O.R. servis s.r.o., se sídlem Na Folimance 2155/15, 120 00, Praha-Vinohrady, v okrese Praha 2 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 281089, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

10Tama servis s. r. o.

Drevníky 22, Drevníky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tama servis s. r. o., se sídlem Drevníky 22, 263 01, Drevníky, v okrese Příbram a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 290359, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba obchod a služby…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba lesnických pletiv v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba lesnických pletiv je důležitá pro ochranu lesů a zemědělských plodin před škůdci a zvěří. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zkušených odborníků, kteří se v této oblasti vyznají a dokáží vyrobit kvalitní a odolné pletivo. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele lesnických pletiv v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se nebudete muset dlouho hledat. Stačí se obrátit na jednu z mnoha společností, které se v této oblasti specializují.