Výroba mobilního plotu, oplocení – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu mobilních plotů a oplocení. Tyto produkty jsou ideální pro různé účely, jako jsou například stavební práce, ochrana majetku nebo zabezpečení akcí.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Ploty Vlašim s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Vlasákova 222, Vlašim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Výroba a montáž posuvných, seknčních, výklopných i křídlových bran nebo vrat včetně elektrických pohonů. Prodáváme pletivo, oplocení, plotové sloupky, branky, brány, komponenty pro posuvné brány a příslušenství branek a bran.

2REKOVA, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tylova 1555, Mnichovo Hradiště
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme přístřešky na kola, stojany na kola, pracovní stoly, záchytné vany na ropné produkty, sudové regály, plošinové vozíky, autobusové čekárny, přístřešky na auta, mříže, oplocení strojů a pracovišť. Nabízíme mobilní oplocení, ocelové palety pro průmyslové využití, stohovací bedny a…

3Šanda Petr - plotové systémy1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Libchavská 189, Česká Lípa Bezdlužná

Dodáváme ucelený systém plotů, včetně doplňků. Zabýváme se oplocením na klíč především rodinných domů a menších průmyslových objektů. Najdete u nás širokou škálu oplocení všech dostupných materiálů.

4Marek Červinka Mobilní oplocení

Marek Červinka Mobilní oplocení, se sídlem Husova 993/14, 288 02, Nymburk, v okrese Nymburk a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5SEMECKÝ ZDENĚK

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družby 1263/18, Duchcov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

SEMECKÝ ZDENĚK, se sídlem Družby 1263/18, 419 01, Duchcov, v okrese Teplice a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

6FEMAT - užitková litina, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vrážská 1562, Praha 5 Bezdlužná

Naším oborem je výroba litinových výrobků, městského a parkového mobiliáře a zahradního nábytku. Nabídka laviček, stolů, stromových mříží, zábradlí a oplocení.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba mobilního plotu, oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba mobilních plotů a oplocení v oblasti Střední a Severní Čechy je zajištěna moderními technologiemi a kvalitními materiály, což zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti. Pokud hledáte spolehlivé řešení pro vaše potřeby, výroba mobilních plotů a oplocení v oblasti Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou.