Výroba objímek čelisťových – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu objímek čelisťových. Tyto objímky jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například automobilový průmysl, strojírenství nebo energetika.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

2MATOUŠEK PETR - PESIMAT

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Palachova 492, Čerčany
Otevřeno do 17:00

Nabízíme elektrosoučástky, včetně zásilkového prodeje a bazaru.

3KB-BK, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Hulice 29, Hulice

Zámečnictví, kovovýroba, výroba školního a kancelářského nábytku. Školní tabule, nástěnky, variabilní stolové desky, skříně, vybavení šaten a další. Výroba závěsové techniky pro potrubí.

4ELDOR DOBŘÍŠ, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Hostomická 1975, Dobříš Bezdlužná

Nabízíme prodej elektroinstalačního zboží a materiál od předních domácích a zahraničních výrobců. Zařizujeme komplexní dodávku elektroinstalačního materiálu pro stavby.

5SCHRAMA, společnost s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5. května 725, Lomnice nad Popelkou
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a montážemi hydraulických agregátů. Na trhu působíme již od roku 1991.

6DESKO a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Krkonošská 784, Desná III Bezdlužná

Firma se zabývá výrobou strojních zařízení, forem a pomůcek pro sklářský průmysl. Stavba a opravy sklářských pánvových pecí. Výroba a distribuce elektrických komponent.

7RICOM gas, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovární 319, Cvikov

Specializujeme se na výrobu a dodávky komínových systémů z plastu, hliníku a nerezu. Dále nabízíme komínové hlavice, koncovky, kryty, přechodky, distanční objímky, spony či vystřeďovací konzole a další.

8TUBES International s.r.o. (pobočka Praha 4-Modřany)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Belárií 784/2, Praha 12-Modřany

Výroba a opravy vysokotlakých hydraulických, průmyslových, teflonových, ocelových hadic a příslušenství, kompenzátory, hadicové spojky, objímky, spony, koncovky. Pneumatické, hydraulické prvky, filtry, hydraulické trubky, manometry. Ventily, rozvaděče, čerpadla. Prodej zařízení pro kompletaci hadic.

9md-p.s.materialy s.r.o.

Provozujeme velkoobchodní prodej zednického materiálu. Máme široký výběr hmoždinek, rohových lišt s perlinkou, pěn, tmelů, silikonů a šroubů. Dále v našem sortimentu naleznete metry, vodováhy, kotvy, kotouče, vruty, nýty, barvy, folie sádrokartony, hydroizolace a objímky.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba objímek čelisťových v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba objímek čelisťových vyžaduje preciznost a kvalitní materiály, aby byly schopny odolat vysokým teplotám a tlakům. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy se pyšní moderními technologiemi a kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou schopni vyrobit objímky čelisťové v různých velikostech a tvarech. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele objímek čelisťových, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete řešení, které splní vaše požadavky.