Výroba plastových krytek – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho společností, které se specializují na výrobu plastových krytek. Tyto krytky jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je automobilový průmysl, elektronika a zdravotnictví.

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme prvním a největším výrobcem a prodejcem plastových krytek VINYL-FLEX® v České republice se sídlem v Ústí nad Labem. Kromě výroby pružných plastových krytek vyrábíme nástroje pro speciální krytky. Provádíme úpravy krytek a povrchové úpravy plastem.

Poslat poptávku krytky-vinylflex.cz 475 601 390

Provozujeme stavební bazar, zabýváme se výkupem stavebního materiálu, elektroinstalačního, vodoinstalačního, sanitačního a spojovacího materiálu. Provádíme výkup a prodej nábytku a domácích spotřebičů. Prodáváme okna za bazarové ceny, vše pro stavbu, dílnu i zahradu. Součástí je prodej…

Poslat poptávku bazartousen.cz 326 994 034

Výroba a pokládka štípané smrkové a modřínové šindele. Zhotovujeme střešní konstrukce.

Poslat poptávku sindelarstvi.cz 321 781 930

Zajišťujeme podlahové krytiny, vinylové podlahy, schodiště, parkety, dveře a terasy. Postaráme se o kvalitní poradenství, servis a profesionální návrh na míru. V oblasti podlah se zabýváme velkoobchodním prodejem.

Poslat poptávku tilia-interiery.cz 321 714 703

SPR Stavebniny nabízejí kompletní sortiment stavebního materiálu a to od výrobců tuzemských i zahraničních. Mezi další doplňkové služby patří kompletní montáže oken a dveří REHAU, garážových vrat TRIDO a KALIBRA, betonové a kovové ploty, interiérové dveře a zárubně, fasády, lité podlahy, flexibilní…

Poslat poptávku stavebniny-podebrady.cz 775 369 887

Provádíme klempířské práce a pokrývačské práce. Nabízíme kanadská krbová kamna a vložky OSBÜRN, belgická DOVRE, Valcourt. Klempířské a pokrývačské práce, prodej střešních krytin.

Poslat poptávku santak.cz 323 640 304

Tesařské práce s dlouholetou tradicí. Pergoly, dřevníky, dřevostavby, střešní krytina. Kompletní realizace i rekonstrukce šikmých střech. Garantujeme kvalitu odvedených prací.

Poslat poptávku pergolybenesov.cz 602 281 063

Poskytujeme kompletní řešení střech na rodinných, bytových a činžovních domech, památkových objektech. Kompletně řešíme střechy. Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a hromosvodářských prací. Zajišťujeme dodávku střechy a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin,…

Poslat poptávku strechyvrnata.cz 267 750 534

Zabýváme se prodejem stavebnin a stavebních materiálů. Nové Strašecí je naší první prodejnou a zároveň sídlem společnosti Stavebniny u Nováků založené 16.ledna 1995.

Poslat poptávku stavebninyunovaku.cz 313 572 645

Společnost STOPRO BEK s.r.o. je obchodní firma specializovaná na dodávky materiálů pro výstavbu a rekonstrukci všech druhů střešních plášťů.

Poslat poptávku stoprobek.cz 313 575 095

Výroba plastových krytek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba plastových krytek v oblasti Střední a Severní Čechy je známá pro svou kvalitu a inovativní přístup k výrobě. Tyto krytky jsou vyráběny z nejlepších materiálů, aby byly odolné a spolehlivé. Výroba plastových krytek v oblasti Střední a Severní Čechy je také známá pro svou rychlost a flexibilitu, což znamená, že společnosti mohou rychle reagovat na potřeby svých zákazníků. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé plastové krytky, v oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho společností, které vám mohou pomoci.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.