Výroba polních plodin – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1VP AGRO, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Na Hlavní silnici…, Kněževes Ověřená

Zabýváme se distribucí osiv polních plodin, chemických přípravků na ochranu rostlin a hnojiv. Nabízíme k prodeji osiva kukuřice, slunečnice, řepky, cukrovky, obilnin a sóji. Zajišťujeme poradenskou činnost.

2ZVO Group

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Přerov nad Labem 415, Přerov nad Labem Bezdlužná

Družstvo se zabývá především pěstováním polní zeleniny, brambor a obilovin. V současné době firma hospodaří na výměře 4300 ha zemědělské půdy. Prodává například brambory, celer s natí, celer, cibuli, saláty, mrkev, řepu, zelí a další produkty.

3Odbytové družstvo Polabí1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Přerov nad Labem 415, Přerov nad Labem Bezdlužná

Odbytové družstvo Polabí se zabývá rostlinnou výrobou, zejména pěstováním a prodejem polní zeleniny. Mezi tradiční produkty družstva patří brambory a zelí, saláty, kořenová zelenina, cibule a další polní plodiny.

4Řepařský institut, spol. s r.o.

Semčice 69, Semčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výzkum a poskytování poradenství v oblasti pěstování zemědělských plodin. Prodej a servis zemědělských a speciálních pneumatik, provádění dvoumontáží.

5SELGEN, a. s.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Sibřina-Stupice 24, Sibřina Bezdlužná

Zabýváme se šlechtěním obilovin a jiných polních plodin.

6SEMPRA PRAHA a. s.4 pobočky

Hlavní zaměření společnosti SEMPRA PRAHA a. s. je šlechtění květin a zelenin, šlechtění, množení a obchod s ovocnými druhy a některými polními plodinami. Další činností je produkce okrasných výpěstků. Další složkou podnikání společnosti je strojírenská výroba. Konkrétně výroba ocelových konstrukcí,…

7FARMA HOLANY s.r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Holany 74, Holany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ekologickou farmu. K dispozici máme pastviny, ornou půdu a sady. Zabýváme se chovem čistokrevného dobytka plemene Limousine.

8OSEVA PRO s.r.o., odštěpný závod Výzkumná stanice travinářská Rožnov - Zubří,…1 pobočka

OSEVA PRO s.r.o. je privátní semenářskou organizací navazující na tradici státního podniku OSEVA Praha. Zabýváme se úpravou a obchodem s osivem a sadbou polních a speciálních plodin. Podílíme se na činnosti zájmových semenářských organizací. Katalog s nabídkou osiv si můžete prohlédnout na našich…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba polních plodin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba polních plodin najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.