Výroba, prodej barev na pozink – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází firma, která se specializuje na výrobu a prodej barev na pozink. Tyto barvy jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou vhodné pro různé povrchy.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1FINNPRODUCT

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Husitská 705, Praha 3

Nabízíme barvy finské společnosti TEKNOS. Barvy vodouředitelné, syntetické, epoxidové, polyuretany, mokré i práškové, na stěny, na dřevo, na kov, na beton i na pozink. Dodáváme nátěrové hmoty osvědčené v severském prostředí. Výhradní zastoupení těchto barev a laků pro ČR od roku 1992. Tónování…

2CHEMOLAK TRADE, spol. s r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Dlouhomostecká 1137, Liberec XXX…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme významným výrobcem nátěrových hmot na českém a slovenském trhu. Nabízíme lepidla a barvy na širokou škálu povrchů – kov, dřevo, interiér i fasády a další.

3Jeno, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(52)
Divišovská, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

¨Společnost JENO, s.r.o. spolupracuje s tuzemskými i zahraničními výrobci – dodavateli a výhody aplikujeme přímo na Vás, naše zákazníky. Jejich sortiment představuje komplexní řadu stavebních, truhlářských a malířských materiálů od základů až po střechu. Zajišťují proškolení firem pro aplikaci…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej barev na pozink v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Firma nabízí širokou škálu barev, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Výroba barev na pozink je prováděna s ohledem na životní prostředí a jsou používány pouze ekologické složky. Firma se snaží nabízet svým zákazníkům nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele barev na pozink v oblasti Střední a Severní Čechy, tato firma je tou správnou volbou.