Výroba, prodej imbusových šroubů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází firma specializující se na výrobu a prodej imbusových šroubů. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší standardy kvality.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

2ŠROUBY - KOŠÁTKO - KLOCOVÁ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(120)
Lorecká 676, Kutná Hora
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

V našem sortimentu najdete šrouby, matice, podložky, kotouče, vruty, závitové tyče, hmoždinky, nýty, drobné nářadí, silikony, pěny, chemické malty a mnohem více. Náš sortiment pravidelně inovujeme a velmi dbáme na jeho prvotřídní kvalitu, takže se k nám budete vždy rádi vracet.

3Pospíšil Jiří - železářství

4.1
★★★★★
★★★★★
(27)
Svojsíkova 2930, Teplice
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Prodáváme železářské potřeby, spojovací materiál, nářadí, pletivo a zahrádkářské vybavení. Nabízíme hřebíky, šroubky, imbusové šrouby, kotvy, vruty, matičky a hmoždinky. Dále provádíme broušení nožů, kotoučů či řetězů.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej imbusových šroubů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a zkušeným pracovníkům dokáže firma vyrobit šrouby na míru podle požadavků zákazníků. Výroba imbusových šroubů v oblasti Střední a Severní Čechy je pro tuto firmu nejen zdrojem obživy, ale také zárukou spokojenosti zákazníků. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele imbusových šroubů, neváhejte kontaktovat tuto firmu v oblasti Střední a Severní Čechy.