Výroba, prodej jehlových ložisek – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu a prodej jehlových ložisek. Tyto ložiska jsou nezbytnou součástí mnoha průmyslových aplikací, jako jsou například stroje, dopravníky a další zařízení.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1AGRO SYCHROV, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Husa 27, Paceřice Bezdlužná Ověřená

Jsme moderní zemědělská společnost. Specializujeme se zejména na rostlinnou výrobu. Pěstujeme pšenici, triticale, řepku, cukrovku, sóju a kukuřici. Součástí našich produktů je také seno. Mezi naše další služby patří prodej ložisek, klínových řemenů, gufer apod.

2LOŽISKA VOKOUN

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Klicperova 1418, Kolín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma Vokoun byla založena panem Vlastimilem Vokounem v roce 1991. V této době firma, vzhledem k tomu, že neměla vlastní prostory k podnikání musela několikrát změnit své působiště. Od roku 1994 se nachází ve vlastním objektu v Klicperově ulici č.1148, Kolín 1418 Zálabí. Tento objekt prošel velkou…

3ALIX s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Huťská 3322, Kladno Bezdlužná

Prodáváme ložiska.

4LOŽISKA plus, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 144, Klášterec nad Ohří Bezdlužná

Dodávají ložiska českých a slovenských výrobců. Dále nabízí všechny druhy těsnění, řemeny, řetězy, maziva, všechny druhy nářadí a další sortiment.

5BIMEX, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Táborská 76, Votice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej ložisek. Nabízíme kuličková, válečková, soudečková a jehlová ložiska. Klínové řemeny, gufera, těsnění, kroužky, manžety, segrovky, maznice, průmyslová maziva, tmely. Dodáváme ruční nářadí GOLA. Kamenná prodejna i internetový obchod.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej jehlových ložisek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba jehlových ložisek vyžaduje precizní technologie a kvalitní materiály, aby byla zajištěna jejich spolehlivost a dlouhá životnost. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu specialistů, kteří se výrobou a prodejem jehlových ložisek zabývají již mnoho let. Tyto společnosti nabízejí širokou škálu jehlových ložisek různých velikostí a typů, aby vyhověly potřebám různých průmyslových odvětví. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele jehlových ložisek v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vyplatí kontaktovat některou z místních společností a získat více informací o jejich nabídce.