Výroba průmyslových klimatizací – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu průmyslových klimatizací. Tyto klimatizace jsou navrženy tak, aby dokázaly udržet optimální teplotu a vlhkost v průmyslových prostorách.

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše Firma Frisco se zabývá výrobou tepelných výměníků, teplosměnných ploch, chladičů a ohřívačů pro průmyslové užití, klimatizací a vzduchotechnikou. Vyrábíme a dodáváme součásti pro klimatizace a vzduchotechniku, samostatné chladiče, výparníky či ohřívače s vlastními ventilátory v závěsném nebo…

Poslat poptávku frisco.cz 318 629 768

Firma CLIMA - STAV CZ je nástupnickou společností fy. Clima – Air CZ s.r.o., která byla založena v roce 2008 z pracovníků, kteří mají více jak desetileté zkušenosti v oboru klimatizace a vzduchotechnika. Její hlavní činností je projekce, prodej a instalace klimatizačního/vzduchotechnického zařízení…

Poslat poptávku climastavcz.cz 469 603 380

Zajišťujeme výrobu kompresorových a kondenzačních jednotek, zařízení pro průmyslové chlazení kapalin, technologií pro regulaci teploty dodáváme tepelná čerpadla. Nabízíme montáže tepelných čerpadel, vytápění.

Poslat poptávku geotek.cz 321 764 417

Prodej, montáž, servis průmyslového, zemědělského a speciálního chlazení. Dodáváme tepelná čerpadla, solární panely, dále nabízíme revize úniků chladiv. Provádíme servis a opravy chladících a klimatizačních zařízeních.

Poslat poptávku klimastar.cz 321 714 294

Výrobce chladicí techniky, kondenzační a kompresorové jednotky, sdružené jednotky, chlazení kapalin pro průmyslové klimatizace, zimní stadiony a mobilní ledové plochy, monitorovací systémy a řídící rozvaděče. Dodavatel komponent chladicí techniky a chlazení.

Poslat poptávku jdk.cz 325 519 111

Firma HYDROPRODUCT s.r.o. byla založena v roce 1995. Zpočátku vyráběla hydraulické hadice a hadicová spojení. S přibývajícím počtem zaměstnanců byly projektovány a vyráběny speciální stroje na objednávku a byly prováděny opravy a výroba přenosné mechanizace pro stavbu a údržbu železnic. Obchodní…

Poslat poptávku hydroproduct.cz 325 615 609

E-shop nabízející klimatizace. Klimatizace - LG, Panasonic, Toshiba, York, Acond. Prodej a odborná montáž. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch/voda značky Acond, LG. Vzduchotechnika - servis a montáž. Prodej a servis klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Výčepy a čističky vzduchu.

Poslat poptávku prodejklimatizace.cz 603 522 739

Společnost Axen je zaměřena na služby v oblasti energií. Naším cílem je návrh a realizace opatření, která vedou k úsporám nákladů na energie nebo k úsporám energií jako takových. Cesty k těmto úsporám vedou tři. Snížení ceny za dodávky energií (elektřina, plyn, teplo, chlad). Snížení spotřeby…

Poslat poptávku axen.cz 277 002 333

Výhradní zastoupení pro ČR výrobce klimatizační techniky MENERGA. Nabídka energetických systémů pro obytné prostory a bazénové komplexy, které snižují spotřebu energie.

Poslat poptávku menerga.cz 284 822 537

Společnost TRIGAS vznikla v roce 1996 a na základě zkušeností a znalostí vstoupila na český trh s nově se rozvíjející technologií kompaktních nízkoteplotních infrazářičů. Orientujeme se na specifický segment v oboru a to je vytápění a větrání vysokých a rozlehlých objektů. Jsou to například výrobní…

Poslat poptávku trigas.cz 417 884 625

Výroba průmyslových klimatizací v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba průmyslových klimatizací je složitý proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. Proto je důležité vybírat spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s výrobou klimatizací pro průmyslové účely. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho takových firem, které vám nabídnou kvalitní a spolehlivé průmyslové klimatizace.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.