Výroba svorníků závitových – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu svorníků a závitových spojů. Tyto výrobky jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například automobilový průmysl, stavebnictví nebo energetika.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1JASANSKÝ - spojovací materiál, s.r.o1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 360/37, Říčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sortiment spojovacího materiálu, šrouby, matice, podložky vruty. Provádíme povrchové úpravy materiálů galvanickým zinkováním. Maloobchod, velkoobchod i internetový prodej.

2DUAL, s.r.o.

Všechlapy 226, Nymburk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabývá se zpracováváním a opracováváním plechů a kovových profilů: vysekávání, ohraňování, CNC 3D frézování, sváření, CNC lisování, NC ohýbání plechů na CNC strojích a povrchové úpravy v kooperaci. Dále dělením materiálu: stříhání do tloušťky 4 mm, řezání do průměru 230 mm, lisařské,…

3Valenta ZT s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Nedomická 494, Všetaty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Závity vyrobené válcováním, závitové tyče DIN 975, svorníky, třmeny, metrické, trapézové závity s různým stoupáním a pevností. Velkoobchodní prodej se spojovacím materiálem, šrouby s šestihrannou hlavou, podstavcové vruty, vratové šrouby, kombivruty, matice, podložky, vruty do dřevotřísky, vruty do…

4STARÁ plus, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březový háj 161, Osečná-Lázně… Bezdlužná

Internetový obchod s nerezovým spojovacím materiálem: www.sroubuj.cz.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba svorníků závitových v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba svorníků a závitových spojů je náročný proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které disponují moderními technologiemi a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni vyrábět svorníky a závitové spoje vysoké kvality.

Díky vysoké kvalitě výroby jsou svorníky a závitové spoje z oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádané nejen na domácím trhu, ale i v zahraničí. Tyto výrobky jsou vysoce odolné vůči mechanickému namáhání a chemickým látkám, což zaručuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele svorníků a závitových spojů, můžete se obrátit na některou z firem z oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto společnosti nabízejí širokou škálu výrobků, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.