Výroba termoplastických práškových barev – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu termoplastických a práškových barev. Tyto materiály jsou velmi oblíbené v průmyslu, protože jsou odolné vůči vysokým teplotám a chemikáliím.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Galmet spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
Pod Strání 189, Netvořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme evropským lídrem v dodávkách specializovaných drátěných krytů a mřížek pro různá průmyslová odvětví. Naše společnost se dále zabývá ohýbáním, lisováním a svařováním ocelového a nerezového drátu a trubek.

2OK-COLOR spol. s r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
F.V.Veselého 2760/7, Praha 9 - Horní… Bezdlužná

Prodáváme práškové barvy švýcarského výrobce IGP a italských výrobců Europolveri a Arsonsisi. Epoxidy, epoxipolyestery, polyestery, akryláty, polyuretany, také speciality jako jsou fluorpolymery a UV tvrditelné prášky, vše podle RAL, NCS i mnoha dalších vzorníků.

3FINNPRODUCT

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Husitská 705, Praha 3

Nabízíme barvy finské společnosti TEKNOS. Barvy vodouředitelné, syntetické, epoxidové, polyuretany, mokré i práškové, na stěny, na dřevo, na kov, na beton i na pozink. Dodáváme nátěrové hmoty osvědčené v severském prostředí. Výhradní zastoupení těchto barev a laků pro ČR od roku 1992. Tónování…

4REMEI CZ, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Spořická 4751, Chomutov Bezdlužná

Zajišťují tekuté a práškové barvy do betonu a přísady např. plastifikátory, urychlovače, zpomalovače a provzdušňovadla. Dále v nabídce jsou prostředky na vymývání betonu např. vymývací papír, laky, pasty. Souběžně s touto činností nabízí stříkací a dávkovací zařízení.

5CHEMOLAK TRADE, spol. s r.o.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Dlouhomostecká 1137, Liberec XXX…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme významným výrobcem nátěrových hmot na českém a slovenském trhu. Nabízíme lepidla a barvy na širokou škálu povrchů – kov, dřevo, interiér i fasády a další.

6Vemi color s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Podnikatelská 539, Praha 9 - Běchovice Bezdlužná

V naší obchodní síti se zabýváme distribucí širokého rozsahu výrobků a příslušenství. Autolaky, podkladový a pomocný materiál MIPA, autolaky DEBEER–VALSPAR, brusivo INDASA, NORTON, SIA, stříkací technika DeVilbiss, nářadí FESTOOL, ... Pro průmyslové lakování, fasádní systémy a interierové barvy…

7INVA, družstvo4 pobočky

Hliníkové odlitky a kovové díly, lakování práškovými barvami elektrokinetikou nebo elektrostatikou, rychlostní obrábění na CNC strojích, měření součástek na 3D měřícím zařízení včetně protokolu.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba termoplastických práškových barev v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba těchto barev je velmi náročná a vyžaduje precizní technologie a kvalitní suroviny. Proto je důležité vybírat spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s výrobou těchto materiálů. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu firem, které se specializují na výrobu termoplastických a práškových barev a nabízejí širokou škálu barevných odstínů a typů materiálů. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivého dodavatele, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete toho pravého.