Výroba, výrobce pružin – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1EIFLER, spol. s r.o. - Čalounictví a prodej čalounického materiálu Praha

Poděbradská 594/13, Praha 9 - Vysočany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod, prodej čalounického materiálu. Nabízíme čalounické služby, restaurování, čalounictví a oprava čalounění pro lodě, automobily, hotely i restaurace. Zajišťujeme repliky a renovace starožitného nábytku. Provádíme dekoraterské práce, výrobu matrací i truhlářství. Prodáváme…

2Witzenmann Opava, spol. s r.o.

Děláme vývoj a výrobu a servis a pevnostní výpočty potrubních systémů a prodej nerezových vlnovce do světlosti DN 100 a vlnovcové kompenzátoryjako jsou axiální a univerzální a laterární a angulární v provedení a přivařovací a mnoho dalších.

3TR Antoš s.r.o. - dětská hřiště

Stavíme dětská hřiště po celé České Republice. Hřiště pro mateřské školy, města, zoologické zahrady, parky a další. Vyrábíme také velmi odolné a kvalitní prvky dětských hřišť jako skluzavky, kolotoče, prolézačky a další.

4Liper s.r.o.

Výroba tažných a tlačných pružin do Ø drátu 5 mm, včetně zabrušování čel tlačných pružin. Sériovová výroba pružin.

5Rotor Clip s.r.o.1 pobočka

Nabídka výroby a prodeje pojistných kroužků a vlnovkových pružin či hadicových spon.

6VLNOVCE ŠPÍS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tanvald - Žďár 164, Tanvald Bezdlužná

Specializujeme se na návrh, výrobu a opravy vzduchových vlnovcových pružin a dalších náhradních dílů pro autobusy Karosa a SOR, trolejbusy Škoda, nákladní vozy Liaz a Tatra. Vyrábíme i vzduchové vlnovcové pružiny pro speciální použití v průmyslu a dopravě.

7AIR SPRINGS - CZ s.r.o.

Žďár 164, Tanvald
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

AIR SPRINGS – CZ je specializovaná firma na výrobu a prodej vzduchových pružin pro automobilový průmysl a průmyslové aplikace. Nabízíme vzduchové pružiny jak pro české autobusy, trolejbusy a nákladní vozy, tak i pro zahraniční nákladní automobily a přívěsy.

8Ing. arch. Daniel Pružina

Vinohradská 1188/58, Praha 10-Vinohrady
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ing. arch. Daniel Pružina, se sídlem Vinohradská 1188/58, 130 00, Praha-Vinohrady, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

9PM interia - Karel Pružina

PM interia - Karel Pružina, se sídlem Narysovská 475, 261 01, Příbram V-Zdaboř, v okrese Příbram a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10MP DIMS, a.s.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
K nádraží 413, Praha 9 Satalice Bezdlužná

Výroba ložisek, strojních součástí, lepidel, hydraulik, řemenů, řemenic, dopravních pásů, těsnění, spojek, hřídelových pojistek, pojistných kroužků, řetězů, maziv, mazacích systémů, nářadí, filtrů, pružin a podobně.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, výrobce pružin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba, výrobce pružin najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.