Výroba záslepek do profilů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada specialistů na výrobu záslepek do profilů. Tyto záslepky jsou nezbytné pro dokonalé uzavření profilů a zajištění jejich ochrany před vnějšími vlivy.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1SUNAP s.r.o.- plastové součásti2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(4)
U Sokolovny 236, Všetaty-Přívory Bezdlužná

Děláme plastové součástky,jako například zátky, stavitelné nožičky, záslepky, krytky pro lakování, víčka, patky, nálevky, podložky, pouzdra, průchodky, pásky, šrouby, matice, příchytky, spony, spojovací materiál, rukojeti, kluzáky a přísavky. Zajišťujeme prodej, servis a zasílání vzorků.

2A.RAYMOND JABLONEC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Československé…, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu speciálních systémů, plastových příchytek pro automobily, upínacích prvků z umělé hmoty, kovů i jejich kombinací.

3TRACCOM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Klostermannova 138…, Chomutov Bezdlužná

Nabízíme mosazné i plastové armatury, bezešvé trubky z legované oceli včetně niklových slitin či titanu. Dále nabízíme zpětné ventily, zpětné klapky, dnové ventily a potrubní záslepky.

4FEROMAX, a.s.

Partyzánská 444/33, Liberec XI-Růžodol I
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Činností naší firmy je prodej hutního materiálu a výroba betonářské armatury. Nabízíme profilovou ocel plochou i kruhovou, čtvercovou ocel, trubky, jäkly a plechy černé, pozinkované i vlnité a trapézové, svařované KARI sítě a betonářskou ocel i nerezovou ocel, kované výrobky, pletiva a další…

5SPOJTEC s.r.o.

Libušina 79, Teplice Bezdlužná

V roce 2008 byla založena firma SPOJTEC s.r.o. Obchodní firma je zaměřena na distribuci spojovacího materiálu. Naše služby využívají zákazníci z odvětví strojírenského, truhlářského, tesařského a hutnického. Kromě sortimentu od renomovaných dodavatelů najdete u nás i kvalifikované zaměstnance kteří…

6Plastové součástky s.r.o.

Nabízíme plastové i kovové součástky a výrobků společnosti Skiffy. Prodáváme šrouby, matice, podložky, zátky a záslepky, krytky, stahovací pásky, rozpěrky a válečky, nýty a zarážecí spony, průchodky, kluzná ložiska atd.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba záslepek do profilů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba záslepek do profilů je zpravidla prováděna z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu firem, které se specializují na výrobu záslepek do profilů a nabízejí široký sortiment produktů. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele záslepek do profilů v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberete z nabídky místních specialistů.