Výroba zátek, maznic – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu kvalitních záteků a maznic. Tyto výrobky jsou nezbytné pro správné fungování strojů a zařízení v průmyslových podnicích.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(51)
Plzeňská 169, Žebrák
Otevřeno do 16:30
Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem automatizačních a jednoúčelových strojů a nářadí. Nabízíme vám kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, tlakové nádoby, rozvody vzduchu, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory voda-olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, maziva a maznice, měřicí…

2TPB, spol. s r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Plazy 113, Plazy

Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Specializujeme se na ložiska, mazací tuky, lepidla a tmely, těsnění a řetězy.Dodáváme i náhradní díly pro automobily. Zakázková výroba těsnění na počkání přímo u nás na prodejně.

3BIMEX, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Táborská 76, Votice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej ložisek. Nabízíme kuličková, válečková, soudečková a jehlová ložiska. Klínové řemeny, gufera, těsnění, kroužky, manžety, segrovky, maznice, průmyslová maziva, tmely. Dodáváme ruční nářadí GOLA. Kamenná prodejna i internetový obchod.

4IKEMA BOHEMIA s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Varšavská 703/61, Ústí nad Labem
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost IKEMA BOHEMIA s.r.o. byla založena v roce 1993 v Ústí nad Labem. Její hlavní činností je prodej výrobků úspěšných světových firem jako jsou ENERPAC, EFCO, JUWEL, JUNG, SCHAAF, TM, EROMOBIL, CARL WALTER a SIMALUBE.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba zátek, maznic v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba záteků a maznic je proces, který vyžaduje preciznost a kvalitní materiály. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu zkušených specialistů, kteří se v tomto oboru pohybují již mnoho let. Díky moderním technologiím a neustálému vývoji se výroba záteků a maznic stává stále efektivnější a kvalitnější. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele záteků a maznic v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se nebudete muset dlouho hledat. Stačí se obrátit na jednoho z mnoha specialistů, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaše potřeby.