Vyšetření zorného pole – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MUDr.Jana Rychnová-oční ambulance1 pobočka

Oční ordinace v Novém Strašecím je v provozu od roku 1994. V našich ordinacích vyšetřujeme onemocnění očí u dětí i dospělých. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a vedeme mu podrobnou dokumentaci o všech vyšetřeních.

2Okulus LB, s.r.o.

Oční ordinace. Poskytujeme ambulantní péči pro dospělé. Provádíme bezdotykové měření nitroočního tlaku, vyšetření očí, onemocnění víček, slzných cest, spojivek, rohovek, bělimy, zeleného zákalu a zorného pole perimetrem. Prodáváme kapky, gely a kontaktní čočky.

3MUDr. Taťána Labohá - Oční ambulance Praha 2 - Vinohrady

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Blanická 25, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Oční ordinace nabízí individuální přístup, vyšetření pacientů všech věkových kategorií, odborná péče za použití moderních přístrojů, vyšetření zrakových vad, včetně měření na automatickém refraktometru, dispenzarizace pacientů s očními zákaly, měření nitroočního tlaku bezkontaktním tonometrem,…

4DOKTOR KLAIN s.r.o. - měření zraku2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Moskevská 658/41, Liberec IV-Perštýn
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Specializujeme se na provoz oční ordinace a oční optiky. Provádíme komplexní a kontrolní oční vyšetření, počítačové měření dioptrických vad. Poskytujeme také bezdotykové měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole počítačovým perimetrem a ultrazvukové měření tloušťky rohovky. Dále prodáváme…

5MUDr. Koudelová Galina - oční lékař1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(33)
1. máje 97/25, Liberec III-Jeřáb
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz odborné oční ordinace. Ošetřujeme děti od 3 let věku. K ordinaci je bezbariérový přístup.

6MUDr. Andrea Moravcová Hajná - oční ordinace Praha 4

Antala Staška 1670…, Praha 4
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz oční ordinace pro dospělé a děti na Praze 4 v Braníku. Měření dioptrických vad, předpisy brýlí, oční vyšetření u interních (cukrovka), neurologických (stavy po CMP) a endokrinologických onemocnění. Diagnostika a léčba zeleného/šedého zákalu. Vyšetření zorného pole-perimetrie. Aplikace…

7MUDr. Eva Mužíková5 poboček

Olšanská 2666/7, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Ordinace odborné oční lékařky. Poskytujeme vyšetření očí, vstupní a preventivní prohlídky, kontroly šedého a zeleného zákalu s návazností na operativu - vyšetření, předpis brýlí. DOVOLENÁ: 14.6.2021 - 18.06.2021, 12.7.2021- 30.07.2021.

8MUDr. Alena MORAVOVÁ

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Cimburkova 407/31, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Kompletní oční vyšetření (měření očních vad na automatickém autorefraktoru, předpis optických pomůcek, aplikaci kontaktních čoček, měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole na perimetru, měření tloušťky rohovky ultrazvukem, vyšetření očního pozadí přímou i nepřímou oftalmoskopií) preventivní…

9TeamPrevent-Santé, s.r.o.- MUDr. Janina Waloszková3 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Pštrossova 24, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Pracuji jako oční lékař a oftalmolog. Provádím měření dioptrií, měření tloušťky rohovky, bezkontaktní měření nitroočního tlaku zaměřené na prevenci a diagnostiku zeleného zákalu, vyšetření zorného pole, aplikace kontaktních čoček a další.

10Oční ordinace, s.r.o.1 pobočka

Péče v očním lékařství pro dospělé i děti, vyšetření zorného pole na perimetru, či změření tloušťky rohovky na pachymetru.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření zorného pole v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vyšetření zorného pole najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.