Výstavy stanů – Střední a Severní Čechy

Výstava stanů je ideální příležitostí pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivé stany pro své outdoorové aktivity. Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde se každoročně koná jedna z největších výstav stanů v České republice.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Diamant Expo spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Marie Kršňákové 119, Chabařovice

Pořádání veletrhů a výstav na výstavišti v Lounech a v Liberci a provozujeme výstavy a ty jsou zaměřené na stavbu a rekonstrukci a zahradu i také výstavy pro motoristy a také i chovatele. Dále nabízíme pronájem párty stanů a mobilních hal.

2TRETTER´S EVENT CATERING

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Škrétova 386/1, Vinohrady-Praha 2
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

TRETTER´S EVENT CATERING, se sídlem Škrétova 386/1, 120 00, Vinohrady-Praha, v okrese Praha 2 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 266010, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

3Král Jiří - expo1 pobočka

Montáže, návrhy výstavních expozic, stavba pódií, zvýšených podlah, dekorace stanů.

4Divišová Marie

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husitská 76/27, Praha 3 -Žižkov

Provozujeme půjčovnu a nabízíme pronájem nábytku a dalšího vybavení pro společenské a propagační a kulturní akce a soukromé oslavy a svatby a půjčování stolů a židlí a barových stolků a šatny a karavanů a zahradního nábytku a párty stanů a tak dále a provádíme půjčení veškerého vybavení a to včetně…

5Král Jiří (pobočka Praha 10)1 pobočka

Poskytujeme montáže a návrhy výstavních expozic. Nabízíme stavbu pódií, zvýšených podlah a dekoraci stanů.


Firmy v dalších lokalitách


Výstavy stanů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na této výstavě najdete širokou škálu stanů různých velikostí, materiálů a designů, které splní vaše požadavky na kvalitu a komfort. Výstava stanů v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivé stany za přijatelnou cenu. Navštivte tuto výstavu a najděte si ten správný stan pro vaše potřeby.