Vysušené řezivo – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho lesů, kde se těží kvalitní řezivo. Vysušené dřevo je velmi žádané pro své vlastnosti, které umožňují jeho použití v mnoha oblastech.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Prodej řeziva, palubek, spárovek, plotovek, hranolů, OSB desek a terasovek - …2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
K Zelenči 1243, Praha 9 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme vysušené truhlářské řezivo, podlahové a obkladové palubky, spárovky, masivní dubové a bambusové podlahy, hoblované hranoly KVH, lepené hoblované hranoly BSH, OSB desky. Provozujeme 4 prodejní sklady v ČR ( Praha, Plzeň, Česke Budejovice, Sivice u Brna) s prodejní plochou více než 3000 m2.…

2TITĚRA JAN-LESNICKÁ ČINNOST

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jeřmanice 126, Jeřmanice

Nabízíme palivové dřevo štípané, špalky, metrové, mokré i vysušené. Možnost dopravy i vlastní odvoz. Dále nabízíme prodej dřevěných briket, mulčovací kůry, dřevní štěpky a pilin.Provádíme těžbu dřeva, zalesňování a ošetřování lesa. V zimním období prodej vánočních stromků.


Firmy v dalších lokalitách


Vysušené řezivo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky vysušení se snižuje vlhkost dřeva a zvyšuje se jeho pevnost. To z něj dělá ideální materiál pro výrobu nábytku, podlah, schodů a dalších stavebních prvků. Vysušené řezivo je také vhodné pro výrobu palet, beden a dalších obalů. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho specializovaných podniků, které se věnují těžbě a zpracování dřeva. Díky vysoké kvalitě a konkurenceschopným cenám je vysušené řezivo z této oblasti velmi žádané nejen v České republice, ale i v zahraničí.