Výuka grafiky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Odborná střední škola podnikání a mediální tvorby Kolín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Křižovatky 262, Kolín IV Bezdlužná

Střední odborná škola s maturitou nabízí vzdělání v oborech ekonomika a podnikání, grafika, fotografie, ICT a dalších. Ve škole je rodinná atmosféra, děti studují v tvůrčím prostředí, propojujeme studium s praxí a umožňujeme zahraniční stáže. Nabízíme obory Počítačovou grafiku, Ekonomiku a…

2Základní umělecká škola Velké Popovice

Provoz základní umělecké školy pro 300 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Samostatná Základní umělecká škola Velké Popovice vznikla 1.9.1990.V současné době navštěvuje školu 400 žáků v oboru hudebním,výtvarném,tanečním a dramatickém…

3Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Stříbrského 2139/1, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Střední odborná škola zaměřená na počítačovou grafiku a výtvarnictví, počítačovou animaci a multimédia a na produkci.

4Soukromá střední škola výpočetní techniky,s.r.o. - SSŠVT Praha 9 Prosek

5.0
★★★★★
★★★★★
(24)
Litvínovská 600/1, Praha 9 - Prosek Bezdlužná

Provozujeme soukromou střední školu zaměřenou na výpočetní techniku. Profilová část studia je tvořena odbornými předměty, které studentům umožňují získat rozsáhlé znalosti a dovednosti v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií. Získají přehled o elektrotechnice, operačních systémech…

5ZUŠ Most, Moskevská

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Moskevská 13 , Most
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Základní umělecká škola s kapacitou 600 žáků se zaměřením na výuka tanečních, výtvarné a literárně-dramatické obory. Již deset let škola rozvíjí zahraniční spolupráci s německou Volkskunstschule v Oederanu.

6Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, příspěvková…

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Pod Šibeníkem 2364 , Most Bezdlužná

Základní umělecká škola s kapacitou 1200 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních i literárně-dramatických oborů.

7Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Příkopech 895/19, Chomutov Bezdlužná

Základní škola pro 750 žáků s třídami se zaměřením na informatiku. K dispozici je školní jídelna, klub a družina. Nabízí kurzy základy obsluhy počítače, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, grafika a digitální fotografie, využití multimédií.

8Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

Státní střední odborná škola s čtyřletou výukou oborů obchodní akademie, ekonomické lyceum a veřejnosprávní činnost. Zaměření: počítačová grafika, firemní management, jazykové lyceum, právní asistent.

9Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1,…

Zajišťujeme výuku tříletých oboru grafický design, realizace tiskovin, knižní grafika, tisková produkce, restaurování uměleckořemeslných děl z papíru a pergamenu.

10Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara, to je současný název státní školy, která se po celou dobu své existence věnuje výuce dovedností a znalostí souvisejících s užitou grafikou. Základním výukovým programem školy je grafický design na střední škole a interaktivní grafika s…


Firmy v dalších lokalitách


Výuka grafiky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výuka grafiky najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.