Výuka italského jazyka – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Vltavská Sylva - JAZYKOVÁ ŠKOLA SVĚT

Provozujeme moderní jazykovou školu pro všechny. Nabízíme kurzy anglického, španělského, ruského, italského a německého jazyka pro firmy, veřejnost i děti. Zajišťujeme privátní a firemní výuku a poskytujeme kvalitní překladatelské a tlumočnické služby.

2Jazyková škola BETICA Neratovice1 pobočka

Poskytujeme kurzy anglického, francouzského, italského, německého, ruského a španělského jazyka. Dále nabízíme překlady angličtiny a překlady španělštiny. Cizojazyčné kurzy jsme schopni realizovat jak formou firemní jazykové výuky, tak i individuální jazykovou výukou.

3Jazyková škola Hříbek - Hana Martincová1 pobočka

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky pro jednotlivce i malé skupiny. Zaměřujeme se na výuku francouzského, italského, španělského, anglického a německého jazyka. Veškeré kurzy jsou připravené pro děti i dospělé. Připravujeme studenty na jazykové zkoušky. Nabízíme češtinu pro cizince.

4ART SPIRIT, spol. s r.o. (Úhonice)

Nabízíme výuku anglického, španělského, italského, ruského, francouzského a německého jazyka.

5KADEŘÁBKOVÁ Milena, Ing.

Výuka, kurzy, překladatelství či tlumočení anglického, německého, francouzského, italského, španělského i ruského jazyka.

6Moles Marco, Dr.

Provádíme a nabízíme výuku italského jazyka a historie a také i literatury a dále máme nabídka překladatelských služeb.

7školka Káti a Bertíka

Výchova a vzdělávání dětí do 7 let dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Hudební i výtvarná výchova, logopedie, grafomotorika, ekologie, vaření, výuka německého a italského jazyka.

8Suková Hana, Ing.

Nabízím výuku italského, francouzského, německého a ruského jazyka moderními i klasickými metodami včetně konverzace.

9Konarovská Tereza- Jazyková škola BEL PAESE

Nabízíme výuku italského jazyka nejen pro jednotlivce.


Firmy v dalších lokalitách


Výuka italského jazyka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výuka italského jazyka najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.