Výuka malby – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Základní umělecká škola Dobřichovice

Základní umělecká škola pro 240 žáků se zaměřením na výuku hudebních a výtvarných oborů. Dále kurzy pro dospělé a kurzy francouzštiny pro děti.

2Základní umělecká škola Semily

Základní umělecká škola pro 950 žáků. Výuka hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Vyučujeme hru na klavír, housle, violoncello, bicí lesní roh, zobcovou i příčnou flétnu, kytaru a další. Nabízíme také prostorovou tvorbu, kresbu a malbu.

3Základní umělecká škola, Praha 9, U Prosecké školy 92

Nabízíme vzdělávání v uměleckých předmětech a to v hudebním, tanečním, výtvarném a literárně dramatickém oboru. Výuka hudební (klávesy, dechy, smyčce, zpěv a kytara), výtvarné předměty (kresba, malba, plastika, fotografie), tanec (klasický, moderní, lidový tanec, irské tance) a literárně dramatická…

4Malování kreslení, z. s. (pobočka Praha 2 -Vinohrady)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(50)
Balbínova 410/28, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Výuka kresby, malby a uměleckých technik, kurzy, plenéry i workshopy. E-shop s prodejem výtvarných prací a potřeb či dárkových předmětů.

5DĚTSKÝ KLUB KODYMKA

Dětský klub Kodymka nabízí celodenní vyžití pro děti různého věku. V malém kolektivu bude zajištěn individuální přístup ke každému dítěti dle jeho věku, potřeb a zájmu.Program: Před školáček/školáček. Logopedická prevence pro nejmenší. Kroužky: výtvarný a ruční práce, hudební, chovatelský, vaření,…

6SOUKROMÁ STŘEDNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA DESIGNU, s.r.o. - SSUŠ Designu Praha

Soukromá střední umělecká škola zajišťuje výuku čtyřletých maturitních oborů užitá malba, grafický design a návrhářství oděvů. Škola vychovává absolventy jednotlivých oborů uměleckého designu a volné umělecké tvorby k vysoce profesionálnímu zvládnutí vyučovaných uměleckých disciplín. Každý student…

7ŠKOLIČKA - Ateliér ŠUM, z.s.

Pořádáme výtvarné relaxační i výukové kurzy, kurzy keramiky, kurzy kresby malby, kurzy šperku, kurzy grafiky, kurzy Tiffany vitráže, kurzy paličkované krajky, přípravy na architekturu, kurzy textilní techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Výuka malby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výuka malby najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.