Výuka modelování – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Hvězdy 2279, Kladno-Kročehlavy
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Naše škola nabízí obory Modelářství a návrhářství oděvů, Design interiérů, Nábytkářská a dřevařská výroba. Praktické vyučování probíhá v součinnosti s podnikatelskými subjekty z regionu. Velmi úspěšná je projektová činnost a zahraniční partnerství se školami podobného zaměření. Výuka probíhá…

2Česko-anglická Montessori mateřská škola Život hrou, s.r.o.

Provozujeme česko-anglickou mateřskou školu, rodinné vzdělávací centrum a Montessori třídy, i ZŠ. Zaměřujeme se především na správný rozvoj dětí v předškolním věku a přirozenou výchovu dítěte. Speciálně klademe velký důraz na výuku angličtiny pro děti. v našem modelu aplikujeme mentoring a …

3Střední škola oděvního a grafického designu2 pobočky

Střední škola oděvního a grafického designu zajišťující výuku čtyřletých oborů modelářství a návrhářství oděvů, grafický design, design interiérů a bytových doplňků. Produkční činnost v umění a reklamě.

4Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 1/82, Liberec V-Kristiánov Bezdlužná

Provozujeme státní střední průmyslovou školu se 160letou tradicí zajišťující výuku čtyřletých oborů oděvnictví a textilnictví. Máme jídelnu pro naše žáky.

5Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954

Jsme státní škola, jejímž zřizovatelem je Středočeský kraj.Kromě oborů Stavebnictví a Obchodní akademie nabízíme ještě vzdělávání v oborech Technické lyceum a Ekonomické lyceum.Součástí školy je také Domov mládeže, který nabízí ubytování a stravování.

6Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace3 pobočky

Dům dětí a mládeže v Děčíně nabízí dětem mnoho možností sportovního vyžití. Krom zájmových kroužků organizujeme tábory, kulturní, sportovní i společenské akce.

7Dům dětí a mládeže, Žatec, Obránců míru 638, příspěvková organizace

Středisko volného času kroužků, klubů a oddílů. Nabízí kroužky pro děti, kluby a oddíly. Pořádají letní tábory a různé celoroční akce. Dále nabízí modelářství, rybaření, vaření, doučování matematiky, učení hraní na kytaru, karate, moderní tance, dramatické výchovy, učení angličtiny, šachy, aerobik,…

8ExVA s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(4927)
Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Rekvalifikační kurzy, kurzy pro veřejnost, zprostředkování práce, služby pro rodinu a domácnost, poradenství v oblasti osobní hygieny, služby související s péčí o vzhled, zprostředkování obchodu a služeb, výuka cizích jazyků, lektorská činnost.

9Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní Praha

Provoz státní vyšší odborné školy zajišťující výuku tříletého oboru oděvní návrhářství v denním studiu. Disponujeme počítačovými aplikacemi zaměřenými na tvorbu oděvů. Zařízení a programy umožňují navrhování modelů, konstrukci a modelování střihů i vytvoření elektronických podkladů pro výrobu.

10SOUKROMÁ STŘEDNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA DESIGNU, s.r.o. - SSUŠ Designu Praha

Soukromá střední umělecká škola zajišťuje výuku čtyřletých maturitních oborů užitá malba, grafický design a návrhářství oděvů. Škola vychovává absolventy jednotlivých oborů uměleckého designu a volné umělecké tvorby k vysoce profesionálnímu zvládnutí vyučovaných uměleckých disciplín. Každý student…


Firmy v dalších lokalitách


Výuka modelování v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výuka modelování najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Střední a Severní Čechy.