Výuka ruského jazyka – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Rákaiová Andrea, Mgr. - Překlady a tlumočení

Jilmová 69, Holubice Bezdlužná

Nabídka překladatelských a tlumočnických služeb v ruském, bulharském, slovenském a českém jazyce i se soudním ověřením. Výuka jazyka ruského, bulharského a českého jazyka pro cizince.

2Mgr. Bashmakova Irina

Lipová 71, Holubice Bezdlužná

Nabídka výuky ruského jazyka pro jednotlivce i skupiny a korektury ruských textů. Poskytuji kurzy ruského jazyka za pomoci vlastní metodiky. Možnost seznámení s ruskou kulturou, prostředím a jazykem. Výuka možná u klienta dle domluvy.

3Vltavská Sylva - JAZYKOVÁ ŠKOLA SVĚT

Provozujeme moderní jazykovou školu pro všechny. Nabízíme kurzy anglického, španělského, ruského, italského a německého jazyka pro firmy, veřejnost i děti. Zajišťujeme privátní a firemní výuku a poskytujeme kvalitní překladatelské a tlumočnické služby.

4PTY spol. s r.o.

Děláme technické překlady i soudní tlumočení a dále jazykové korekce z anglického i ruského i německého jazyka. A také se zabýváme výukou jazyků.

5Jazyková škola BETICA Neratovice1 pobočka

Poskytujeme kurzy anglického, francouzského, italského, německého, ruského a španělského jazyka. Dále nabízíme překlady angličtiny a překlady španělštiny. Cizojazyčné kurzy jsme schopni realizovat jak formou firemní jazykové výuky, tak i individuální jazykovou výukou.

6Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222

Masarykova obchodní akademie Rakovník poskytuje úplné středoškolské odborné vzdělání v ekonomickém oboru. Od roku 1995 udržuje naše škola partnerské styky se Státní reálnou školou Hilpoltstein. Toto město leží v Bavorsku a je od Rakovníka vzdáleno 300 km.

7Stočesová Lydie, PhDr.

Individuální a skupinová výuka německého, ruského či českého jazyka pro cizince. Provádím i překlady a tlumočení.

8Základní škola Kladno, C.Boudy 1188

Základní škola pro 530 žáků s jídelnou a družinou a s rozšířenu výukou anglického, německého, francouzského a ruského jazyka. Vedeme kroužky šachů, florbalu, španělštiny, keramiky, výtvarných činností, fotografování, zpěvu, tance a další. Pro studenty pořádáme řadu sportovních i kulturních akcí.

9Mgr. Tomáš Dolana

Nabízím individuální přístup ke studentům. Společně se postaráme o rozvoj Vašich znalostí ruského jazyka, zdokonalení vašich vyjadřovacích schopností tak, abyste uměli v ruštině přemýšlet a tvořit věty jako rodilí mluvčí. Jsem absolventem Státního institutu ruského jazyka v Moskvě.

10Ruské středisko vědy a kultury

4.3
★★★★★
★★★★★
(263)
Na Zátorce 1048/16 , Praha 6- Bubeneč Bezdlužná

Nabízíme kurzy ruského jazyka (různé jazykové úrovně), individuální a firemní výuku.


Firmy v dalších lokalitách


Výuka ruského jazyka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výuka ruského jazyka najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.