Zastupování na úřadech – Střední a Severní Čechy

Zastupování na úřadech je pro mnoho lidí stresující záležitostí. Proto se v oblasti Střední a Severní Čechy mnoho lidí obrací na zkušené právníky, kteří jim pomohou s vyřízením jejich záležitostí.

1–10 firem z 140 nalezených Filtry

1Václav Műller – Patentová a známková kancelář1 pobočka

Filipova 2016/6, Praha 4 – Chodov Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti ochranných známek, průmyslových vzorů, patentů, užitných vzorů a označení původu. Zastupujeme klienty před Úřadem průmyslového vlastnictví, Světovou organizací duševního vlastnictví a úřadem Evropské unie pro duševní vlastnictví.

2Jedličková Jaromíra

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Karlovo náměstí 71, Kolín Bezdlužná Ověřená

Přenechte své starosti se zpracováním mezd na nás. Nabízíme vám kompletní servis mzdového účetnictví, včetně odborného poradenství v oblasti mezd. K našim službám patří i vedení personální agendy, příprava pracovních smluv a mnoho dalších služeb.

3LeonTax s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Oválná 1410, Mladá Boleslav Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na účetnictví, daně a ekonomiku. Nabízíme vám vedení účetnictví a vedení daňové evidence, přípravu daňového přiznání k dani z příjmů, audity, zastupování před úřady, ekonomické analýzy a další služby. Poskytujeme účetní a daňové poradenství.

4Komora pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komora

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Freyova 82/27, Praha 9 - Vysočany
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Komora pro hospodářské styky se Společenstvím nezávislých států (Komora SNS) intenzivně spolupracuje se zastupitelskými úřady zemí SNS akreditovanými v ČR a zejména Ruské federace a Ukrajiny a Běloruska a Kazachstánu a důležité místo v činnosti Komory zaujímá spolupráce s českými velvyslanectvími v…

5JUDr. Jitka Růžičková - advokátní kancelář Praha (Praha-město)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kováků 1077/9, Praha 5 - Smíchov

Naše advokátní kancelář poskytuje klientům komplexní právní služby se zaměřením na odvětví občanského, bytového, rodinného, pracovního, dědického, obchodního a správního práva. Dále se věnujeme uzavírání kupních, darovacích a nájemních smluv k nemovitostem vč. provádění úschov kupních cen.…

6Ing. Darina Götzlová - daňový poradce (Praha)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
náměstí T.G…, Holice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme profesionální daňové poradenství a kompletní ekonomický servis. Zabýváme se vedením účetnictví, zpracováváním mzdové agendy, daňových přiznání či zastupováním klienta v daňovém řízení před finančními úřady.

7ANE, spol. s r.o.

Havelcova 70, Kolín Bezdlužná

Účetnictví, daňová evidence. Vedení mzdové a personální agendy, zpracování podnikatelských záměrů, poradenství, zakládání firem.

8Zedníková Jana

Pražská 180, Zdiby
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Zastupujeme v celním řízení, importujeme-exportujeme, vyhotovujeme výkaz u intrakomunitárního obchodu. Nabízíme poradenství v celní problematice. Zpracujeme JSD, VDD, CMR, EUR1, A.TR.

9HAKO-MZDY,s.r.o.

Zajištění kompletního zpracování mezd pro malé i velké organizace. Nabídka profesionálního vedení mzdové agendy včetně zastupování před úřady, provádění kontrol, převzetí odpovědnosti a poradenství.

10Miláčková Soňa

Naše společnost poskytuje kompletní daňové a účetní služby. Zabýváme se vedením účetnictví a daňové evidence, zpracováváme mzdovou agendu a mzdy, zajišťujeme správu pohledávek, poskytujeme účetní a daňové poradenství. Dále sestavujeme daňová přiznání, zastupujeme naše klienty na úřadech.


Firmy v dalších lokalitách


Zastupování na úřadech v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zastupování na úřadech zahrnuje například vyřízení žádostí o sociální dávky, řešení sporů s finančními úřady nebo soudní spory. Kvalitní právní zástupce v oblasti Střední a Severní Čechy dokáže svým klientům ušetřit mnoho času a nervů. Pokud hledáte spolehlivého právníka, který vám pomůže s vašimi záležitostmi na úřadech v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte se obrátit na odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti.