Zastupování obcí – Střední a Severní Čechy

Zastupování obcí je důležitou činností pro správné fungování místní samosprávy. V oblasti Střední a Severní Čechy se tato činnost stává stále více významnou, protože obce potřebují kvalitní zastupování při jednání s úřady a dalšími institucemi.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Obecní úřad Rosovice

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Rosovice 60 , Rosovice Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

2Advokátní kancelář Praha - JUDr. Ivana Erlebach Staňková

Erlebach Staňková Ivana, JUDr., advokátka provozuje a nabízí advokátní právní služby v oboru práv obchodních korporací, bytového, občanského, živnostenského práva i právo územních samosprávních celků. Provádíme převody nemovitostí a advokátní úschovy a také ověřování podpisů.

3BARTOŇ JAN1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
U jezera 2045/6, Praha 5-Stodůlky

Nabízíme odborné poradenství v silniční dopravě a zastupování osob před policejními i správními orgány měst a obcí či poradna v oblasti bodového systému.


Firmy v dalších lokalitách


Zastupování obcí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zkušený zástupce obcí v oblasti Střední a Severní Čechy dokáže zajistit efektivní řešení problémů a zároveň chránit zájmy obcí. Díky svým znalostem a zkušenostem dokáže zástupce obcí v oblasti Střední a Severní Čechy úspěšně prosazovat potřeby obcí a zlepšovat kvalitu života obyvatel. Pokud hledáte spolehlivého zástupce obcí v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti.