Zemědělské právo – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1JUDr. Pavel Brach - Advokát1 pobočka

Nabízíme právní služby v oblastech: Občanské a obchodní právo, trestní, ústavní, správní, stavební právo, životního prostředí, právo ochrany rostlin a přípravků na ochranu rostlin (pesticidů), azylové a cizinecké právo, přestupkové právo. Poskytujeme služby i v anglickém a německém jazyce.

2JUDr. Ladislav Moc - advokát Praha2 pobočky

Právní služby se specializací na konkurs, vyrovnání, likvidace a obchodní právo. Při výkonu advokacie externě spolupracuji s renomovanými advokátními kancelářemi. Advokátní služby spojené s vymáháním pohledávek v exekučním řízení, včetně zastupování ve věci zastavení exekučního řízení dle zákona č.…

3Jaroslav Sokol, JUDr. - AK-SOKOL

Specializuji se na advokátní služby. Nabízím právo autorské, občanské, obchodní, pracovní, rodinné, správní, trestní, zemědělské.

4Zdeněk Karfík JUDr. CSc. (pobočka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav-Brandýs nad…1 pobočka

Nabízíme právní služby. Zaměřujeme se na finanční, občanské, obchodní a zemědělské právo.

5Mgr. Tomáš Dungl, advokát1 pobočka

Právní služby v oblasti zadávání veřejných zakázek, ochranou osobnosti a zemědělského práva.

6JUDr. Ing. Martin Flora, Dr.1 pobočka

Nabízím komplexní právní servis, obchodní, občanské, stavební, energetické, zemědělské právo. Právní poradenství v německém, ruském jazyce.


Firmy v dalších lokalitách


Zemědělské právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Zemědělské právo najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.