Zhotovení dioptrických brýlí – Střední a Severní Čechy

Zhotovení dioptrických brýlí je proces, který zahrnuje několik kroků a vyžaduje preciznost a zkušenosti. v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik optických salonů, kde lze dioptrické brýle zakoupit a nechat si je zhotovit na míru.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Optik Visio2 pobočky

Malé Náměstí 1700, Benešov
Otevřeno do 18:00

Provozujeme oční optiku. Poskytujeme dostatečný výběr kolekcí značkových i neznačkových obrub. Naleznete u nás jak obruby univerzální, tak módní styl za příznivou cenu. Ze širokého sortimentu si u nás vybere každý zákazník. Kontaktní čočky mají oproti brýlím zejména při aktivním životním stylu,…

2NOVOTNÝ Jindřich1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 92/3, Beroun-Centrum
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše oční optika zajišťuje služby v podobě zhotovení dioptrických brýlí, výběr široké nabídky značkových brýlových obrub, skel, slunečních brýlí a v neposlední řadě výběr brýlí sportovních. Pro stále zákazníky máme věrnostní program a jako bonus, dárkové šeky, které udělají radost každému!

3Oční Optika a Optometrie Praha, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Budějovická 1126/9, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Zhotovujeme dioptrické brýle pánské, dámské i dětské, multifokální a kancelářské skla. Sluneční brýle, polarizační, samozabarvovací, pro řidiče DriveWear. Měření zraku a poradenská činnost zdarma. Kontaktní čočky, roztoky, pouzdra. Opravujeme brýle.

4Kolínský Vít- MK OPTIK3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
U nových domů II/1, Praha 4- Krč Bezdlužná

Zhotovování a opravy brýlí všeho druhu, kontaktní čočky všech dodavatelů, prodej roztoků, komplexní služby oční optiky, velký výběr dioptrických, slunečních a lyžařských brýlí, lupy a dalekohledy. Expresní zhotovení brýlí na počkání nebo do 2 dne. Příznivé ceny, akční nabídky, slevy. Velký výběr…

5Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

6EMI Optika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Masarykovo náměstí…, Slaný Bezdlužná

Poskytneme Vám kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní desingové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky.

7Oční optika 3R s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Svatováclavská 24, Mělník
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Oční optika - zhotovení a úpravy dioptrických brýlí, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Naše firma má již třináctiletou tradici a zkušenosti v oblasti prodeje dioptrických a slunečních brýlí. V naší prodejně jsou Vám k dispozici naše poradkyně, které u nás pracují již řadu let. Rády Vám…

8Petr Šimánek1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Tyršovo nám. 1969, Louny
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

V naší optice Vás obslouží diplomovaní oční optici a registrovaní optometristé. Brýle zabrušujeme přímo v naší optice, běžné korekce jsou zhotoveny do 24 hodin, náročnější čočky přibližně do 7 pracovních dní. Díky našim zkušenostem vybíráme a upravujeme brýlové obruby tak, aby byl zákazník vždy…

9Krejčí Jan - Optika J+J1 pobočka

Masarykova 2307/90, Ústí nad Labem
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční i sportovní brýle. Specializujeme se na refrakce a těžké zrakové postižení. Zabýváme se mimo jiné poradenstvím, výrobou brýlí dle Vaší potřeby.

10DOKTOR KLAIN s.r.o. - měření zraku2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(33)
Moskevská 658/41, Liberec IV-Perštýn
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Specializujeme se na provoz oční ordinace a oční optiky. Provádíme komplexní a kontrolní oční vyšetření, počítačové měření dioptrických vad. Poskytujeme také bezdotykové měření nitroočního tlaku, vyšetření zorného pole počítačovým perimetrem a ultrazvukové měření tloušťky rohovky. Dále prodáváme…


Firmy v dalších lokalitách


Zhotovení dioptrických brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Zkoumání zraku
Nejprve je nutné provést zkoumání zraku, aby bylo zjištěno, jaké dioptrie jsou potřebné pro korekci zraku. Tuto činnost provádí odborník na optiku, který používá speciální přístroje a tabulky.

2. Výběr rámu
Po zjištění dioptrií je nutné vybrat vhodný rámeček, který bude sedět na obličeji a bude pohodlný. V optických salonech v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká škála různých typů a stylů rámků.

3. Výroba skel
Po výběru rámu se přistupuje k výrobě skel. Ty jsou vyrobeny z tvrzeného skla nebo plastu a jsou broušeny do tvaru, který odpovídá rámu a dioptriím.

4. Montáž
Poté, co jsou skla vyrobeny, jsou montována do rámu. Tento proces vyžaduje preciznost a zkušenosti, aby byla zajištěna správná poloha skel a korekce zraku.

5. Kontrola kvality
Po dokončení montáže jsou brýle pečlivě zkontrolovány, aby byla zajištěna jejich kvalita a správná funkčnost. V optických salonech v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici moderní technologie, která umožňuje provést detailní kontrolu brýlí.

6. Vydání brýlí
Po úspěšné kontrole jsou brýle připraveny k vydání zákazníkovi. Optik vysvětlí, jak správně používat brýle a jak o ně pečovat, aby sloužily co nejdéle.

Výroba dioptrických brýlí je složitý proces, který vyžaduje zkušenosti a preciznost. v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik optických salonů, které nabízejí širokou škálu různých typů a stylů rámků a moderní technologie pro kontrolu kvality brýlí.