Žíněnky – Střední a Severní Čechy

Žíněnky jsou oblíbeným zdrojem potravy v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto malé ryby jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny a jsou skvělým zdrojem bílkovin.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1SCHOOL SPORT

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Jaselská 244/18, Praha 6 Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový a kamenný obchod s kompletním sportovním a tělocvičným vybavením pro školy a školská zařízení, vybavení pro baseball, softball, florbal, fotbal, volejbal, basketbal a další sporty. Široká nabídka tělocvičného nářadí, žíněnek, dopadových ploch, trampolín, švédských laviček a beden.

2Kocián Vilém, Mgr.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
náměstí…, Praha 5- Radotín Bezdlužná

Nabízíme gymnastické nářadí, materiál, gymnastické dresy pro chlapce, žíněnky, cvičky, ochranné řemínky- mozolníky, duchny, cvičky pro moderní gymnastiku, malé a velké trampolíny, airtrack atd.

3SPORTBABY EUROPE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Omská 1508/43, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Nabízíme k prodeji dřevěné žebřiny- ribstole z borovice a jasanu, barevné žebřiny, dětské prolézačky, gymnastické žíněnky a příslušenství.


Firmy v dalších lokalitách


Žíněnky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Žíněnky jsou také velmi chutné a mohou být připraveny mnoha způsoby, jako například smažené, grilované nebo pečené. Pokud hledáte zdravou a chutnou alternativu k masu, žíněnky jsou skvělou volbou. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou žíněnky velmi populární a můžete je najít v mnoha restauracích a obchodech s potravinami. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své stravovací návyky, zkuste začít jíst více žíněnek. Vaše tělo vám za to poděkuje.