Zplyňování uhlí – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Jaroslav Cankař a syn - ATMOS10 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(66)
Velenského 487, Bělá pod Bezdězem Bezdlužná

Jsme česká rodinná firma založená v roce 1935. Zabýváme se výrobou kotlů na tuhá paliva. Nabízíme zplynovací teplovodní kotle na dřevo, uhlí, pelety a kombinované kotle. Poskytujeme montážní služby, servis a dodáváme náhradní díly. Na naše kotle lze získat tzv. kotlíkové dotace.

2ELVO - Johan, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Mlýnská zahrada 99, Dobrovice Bezdlužná

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Provádíme montáže solárních systémů, tepelných čerpadel, plynových kotlů a automatických kotlů na pelety a uhlí. Můžeme zajistit na požádání revize komínů, vyvložkování, domovní rozvody a připojení přípojek plynu. Poskytujeme nadstandardní odborný …

3Semrád Luboš

Instalatérství a topenářství. Nabízíme montáže solárních panelů, tepelných čerpadel, ústředního topení, automatických kotlů, krbových kamen, kanalizace. Voda, topení, servis.

4BITOP v.o.s.

Výroba záložních zdrojů pro topné systémy. Prodej ekologických kotlů na dřevo a uhlí. Nabízíme automatické kotle na pelety.

5Jaroslav Cankař a syn - ATMOS (ID)10 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(66)
Velenského 487, Bělá pod Bezdězem Bezdlužná

Jsme česká rodinná firma zabývající se výrobou kotlů na tuhá paliva. Nabízíme zplynovací teplovodní kotle na dřevo, na uhlí a dřevo, na černé uhlí, dřevěné brikety, na pelety a kombinované kotle. Na naše produkty můžete získat kotlíkové dotace. Zajišťujeme opravy a servis kotlů.

6KARBONIKA CZ s.r.o.

Vývoj systému ve zplyňování uhlí na plyn a el. energii.


Firmy v dalších lokalitách


Zplyňování uhlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Zplyňování uhlí najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.