Zpracování papíru – Střední a Severní Čechy

Zpracování papíru je oblastí, která se v poslední době stává stále důležitější. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na zpracování papíru a nabízejí širokou škálu služeb.

1–10 firem z 71 nalezených Filtry

1Tiskárna Brouček s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Michelská 3/9, Praha 4 Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní zpracování zakázek - od grafického zpracování přes tisk až po knihařské zpracování. Ofsetový tisk brožur, publikací, propagačních tiskovin, kalendářů, katalogů, prospektů, tiskopisů, časopisů, novin, obálek atd.

2MP COPIER

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Dejvická 29, Praha 6 - Dejvice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme a provádíme černobílé i barevné digitální kopírování i tisk formátu A4-A0 a DTP služby i archivace dokumentů na CD a DVD či vazby kroužkové a kalendářová i UNIBIND včetně laminování a potisk textilií či doručíme zakázku na místo určení a slevy stálým zákazníkům.

3LABEL, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Česká 1/40, Kutná Hora Bezdlužná

Zabýváme se polygrafickou výrobou od grafického návrhu, přes ofsetový tisk až po finální knihařské zpracování. Výsledkem naší práce jsou pak výpravné obrázkové publikace, kalendáře, časopisy, katalogy, pohlednice, letáky apod.

4Petr Martínek - PM Servis

3.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 821, Kolín Bezdlužná

Firma PM Servis byla založena v roce 2000 čistě jako obchodní firma zabývající se vývojem, výrobou a dodávkami tiskopisů. Díky stoupající poptávce po polygrafických produktech se rozsah nabízených služeb rozšířil natolik, že firma v dnešní době podobně funguje jako produkční subjekt pro klienty…

5BOFTISK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Potoční 1847/8, Nymburk Bezdlužná

Nabízíme kvalitní tisk již od jednoho kusu. Ofsetový tisk, digitální tisk, ofsetový archový tisk, knihařské zpracování. Na základě Vašich požadavků vytvoříme grafický návrh pro veškeré reklamní materiály. Provádíme tisk časopisů, tisk novin a vizitek. Obraťte se na nás!

6BOBO BLOK, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Voračice 4, Vojkov

Výroba a prodej papírnického a kancelářského zboží. Bloky, sešity, kalendáře, diáře, atd.

7SV, spol. s r.o.1 pobočka

Firma SV, spol. s r.o. provádí grafické návrhy, zpracování textu včetně obrazu a digitální tisk. Personifikace a výroba tiskových desek. Firma SV, s.r.o. byla založena v roce 1996. Hlavní činností je tisk a jeho kompletní zajištění. Nabízíme grafický návrh, zpracování obrazu a textu, barevný i…

8TECOM paper s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Toužimská 948/24b, Praha 9 - Kbely Bezdlužná

Vyrábíme samolepky digitálně i klasicky. naší výrobě se specializujeme především na samolepicí etikety, vstupenky, parkovací lístky a roličky do pokladen. K výrobě našich produktů používáme vysoce kvalitní digitální tisk ( šíře materiálu až 516 mm ! ), flexotisk, knihtisk, horkou ražbu, klasický i…

9Akčni TISK, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Michelská 4/11, Praha 4 – MICHLE
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Akční Tisk CZ tiskne na míru, levně a rychle tiskopisy z papíru, vizitky, letáky, plakáty, ale i katalogy, knihy a samolepky. Poradíme, vytiskneme a dodáme po ČR.

10WENDY, spol. s r.o. - Tiskárna a grafické studio Mělník

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kokořínská 1615/86, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnujeme se profesionálním grafickým návrhům, digitálnímu a ofsetovému tisku s maximálním důrazem na kvalitu. Pomůžeme vám s grafickou přípravou tiskovin, provedeme povrchovou úpravu lakem nebo laminem. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování a vazbu. Balení a doprava po Mělníku zdarma.


Firmy v dalších lokalitách


Zpracování papíru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto firmy se zaměřují na výrobu různých druhů papíru, jako jsou například kancelářské papíry, obaly, kartony a další. Díky moderním technologiím jsou tyto firmy schopny zpracovávat papír rychle a efektivně, což umožňuje výrobu velkého množství papíru za krátkou dobu. V oblasti Střední a Severní Čechy je tedy možné najít spoustu kvalitních firem, které se specializují na zpracování papíru a nabízejí širokou škálu služeb.