Zpracování žuly – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1DAHA NEHVIZDY, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 384, Nehvizdy
Otevřeno do 16:00
Ověřená

Kamenictví s rodinnou tradicí zajišťuje komplexní výrobu pro kameníky i dodávky včetně montáží kamenických zakázek na klíč. Zaměřujeme se na výrobu deskoviny, ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobu.

2FORTEL DESIGN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
U stadionu 1230, Mladá Boleslav II Bezdlužná

Prodáváme kameny, dlažby, obklady a mozaiky. V našem showroomu naleznete více jak 120 druhů přírodních kamenů, s jejich výběrem Vám pomůže náš proškolený personál. Sledujeme aktuální trendy, klademe důraz na jedinečnost produktů a zejména precizní zpracování, to vše vytváří harmonický celek,…

3Lom Žernovka, s.r.o.

Mukařov-Žernovka 1, Mukařov
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Těžíme a zpracováváme žulu a stavební lomový kámen. Nabízíme kámen soklový tříděný, divokou mozaiku, kámen regulační a záhozový, krajník silniční. Dále jsou v nabídce schody lámané a štokované, štokovaná dlažba, nášlapové kameny a další.

4Pražský kámen s.r.o.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Sluštice 17, Sluštice Bezdlužná

Nabídka profesionálních služeb v oblasti zpracování kamene. Prodáváme mramorové, žulové a pískovcové obklady, dlažby, kuchyňské pracovní desky, koupelny, krby, parapety, schody, zdivo a jiné.

5PRVNÍ KAMENIA CZ , s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Chrášťany 6, Chrášťany Bezdlužná

Zpracováváme přírodní kamen - mramor, žulu, pískovec. Zakázková výroba kuchyňských pultů, koupelnových desek, barových pultů, obkladů krbů, okenních parapetů, obkladů koupelen, stěn, schodišť. Návrhy a realizace zahrad. Značkové kuchyně Gorenje.

6Kamenictví TOP GRANITE s.r.o.2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Budějovická 1667/64, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Naše kamenictví zpracovává přírodní žulu v rozmanitých barvách. Vyrábíme kuchyňské desky, pracovní desky, koupelny, sprchové vaničky, parapety, schody, dlažby, obklady krbů, pomníky. Vše v libovolných tvarech, včetně výřezů a kalibrovaných spádových ploch na CNC.

7LIGRANIT a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Kunratická 1100, Liberec VI-Rochlice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Těžíme a zpracováváme přírodní kámen. Žulu a mramor dovážíme v širokém barevném spektru. Žulu opracováváme na stavební kámen, pro regulaci vodních toků, na dlažební kostky, obrubníky, dlažby, obklady a další.

8Kamenosochařství Stránský

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Alšovice 136, Pěnčín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na zpracování přírodního i umělého kamene pro různá odvětví. Naší specializací jsou hřbitovní a památková architektura. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou kuchyňských desek a krbů ze žuly. Specializujeme se také na krby, obklady krbových vložek, schodiště nebo parapety.

9Kamenoprůmyslové závody, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(15)
T. G. Masaryka 534, Šluknov
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Specializujeme se na velmi dobré zpracování přírodního kamene. Držíme dlouholetou tradici v těžbě diabásu a také rožanské žuly.

10Charlie's, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rychnovská 455, Hodkovice nad… Bezdlužná

Nabízíme služby kamenictví, kde zpracováváme a prodáváme jak přírodní tak i umělý kámen. Mezi naše vlastní výrobky patří hlavně dlažby, obklady, parapety, schody a kuchyňské desky.


Firmy v dalších lokalitách


Zpracování žuly v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Zpracování žuly najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.