Zubní technika – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1MUDr. Lenka Novotná - preventivní a estetická stomatologie

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příběnická 942/1, Praha 3 - Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše zubní ordinace nabízí kvalitní zubní ošetření v příjemném prostředí v centru Prahy. Protože klademe důraz na kvalitní ošetření používáme jenom kvalitní vybavení počínaje zubním křeslem a konče přístroji umožňujícími jak včasnou diagnostiku zubního kazu, tak především úspěšnou léčbu již…

2S.T. DENT s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Oblouková 1335, Praha 10 Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zubní kliniku s nabídkou komplexní péče o chrup. Mezi naše služby patří prevence, estetická stomatologie, endodoncie, chirurgie a implantologie. Nabízíme zubní náhrady z vysoce kvalitních materiálů. Chcete mít hezké a zdravé zuby? Navštivte naši kliniku a kontaktujte nás!

3FISCHER DENTAL s.r.o.

Na Žižkově 634, Liberec Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní vybavení zubních ordinací a laboratoří přístroji a spotřebním materiálem. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Dodáváme zubní soupravy, stomatologické nástroje, stomatologické soupravy Planmeca, intraorální, panoramatické a 3D zobrazování, mikroskopy, kompresory,…

4JAFADENT s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Svatopluka Čecha…, Jablonec nad Nisou Bezdlužná Ověřená

Firma JAFADENT. Dodáváme zdravotnické pomůcky, přístroje a spotřební materiály do ordinací a laboratoří.

5Olga Váňová - Stomatologická laboratoř

Cad-cam stomatologická laboratoř. Zhotovujeme estetické zubní náhrady. Individální přístup. Výběr barvy přímo v laboratoři.

6ZNZ DENT, s.r.o.

Zubní laboratoř vybavená technickým laserem pro svařování kovů. Vyrábíme zubní náhrady. Opravujeme prsteny a náušnice s drahým kamenem ze stříbra zlata i jiných kovů, pláště hodinek atd.

7MUDr. Sádovská Jana

Žižkova 2040, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře stomatologa. Nabízíme dentální hygienu - Airflow, bělení zubů a lepení kamínků. Stomatochirurgie a základní implantologie. Provozujeme e-shop DENTSHOP. Nabízíme i kvalitní kosmetické výrobky přírodní řecké kosmetiky Korres a profesionální vlasové kosmetiky Lee Stafford.

8MUDr.Nápravníková Helena

Jiřího Franka 1945, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stomatologická ordinace. Nabízíme kompletní zubařské ošetření a preventivní stomatologickou péči.

9Rytych Juraj

Poskytujeme nejvyšší kvalitu výrobků, která je zaručená pravidelným školením v kombinaci s novými technologiemi. V zubní technice používáme technologie odpovídající HI-TECH stomatologii.

10KaVo CZ spol. s r.o.

Vyrábíme vybavení pro zubní lékaře.


Firmy v dalších lokalitách


Zubní technika v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Zubní technika najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Střední a Severní Čechy.