AGRA Český ráj a.s.

Zabýváme se živočišnou výrobou a rostlinnou výrobou. Nabízíme prodej hovězího masa a prodej krmného obilí. Provozujeme jídelnu ve Všeni. Dále nabízíme pronájem a prodej nemovitostí, pronájem zemědělské půdy a odkup zemědělské půdy. Součástí našeho areálu je Galerie Český ráj.

05325684 ARES
DIČ CZ05325684
Vznik 2016
Mobily 601 380 967
Sociální sítě facebook.com , facebook.com
Lukáš Jakubů, Dis. (provozní ředitel)
  • AGRA Český ráj a.s., kontakty AGRA Český ráj, rostlinná výroba, prodej obilí, prodej sena, prodej krmného obilí, prodej hnoje, živočišná výroba, bourárna, prodej hovězího masa, hovězí maso z vlastního odchovu, stravování, obědy, rozvoz obědů, pronájem zemědělské půdy, odkup zemědělské půdy, opravy zemědělské techniky, traktorová doprava, autodoprava, obrazová galerie, www.galerieceskyraj.cz, galerie obrazů český ráj, zemědělská výroba, kuchyň a jídelna ve Všeni, rozvoz obědů, opravy zemědělské techniky, traktorová doprava, automobilová doprava
  • Hlavní činností naší společnosti je zemědělská výroba. Zabýváme se jak živočišnou, tak rostlinnou výrobou. Nabízíme vám vlastní hovězího maso ze zvířat odchovaných ekologickým způsobem na pastvinách Českého ráje.

    V rámci rostlinné výroby se specializujeme na produkci obilí, řepky, cukrové řepy a krmivové základny pro živočišnou výrobu. 

    Provozujeme kuchyni a jídelnu ve Všeni, kde nabízíme obědy každý všední den. Obědy také rozvážíme. 

    Mezi naše další služby patří prodej krmného obilí a hnoje, opravy zemědělské techniky, pronájem a prodej výrobních a skladových prostor a další služby.