Advokát na daňové právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 298 nalezených Filtry

1Tocik Martin, JUDr., advokát (pobočka Praha 1 - Nové Město)1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Václavské náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provozuji advokátní kancelář se zaměřením na obchodní právo, daňové, celní a duševního vlastnictví a právní vztahy týkající se nemovitostí.

2JUDr. Jitka Růžičková - advokátní kancelář Praha (Praha-město)1 pobočka

Naše advokátní kancelář poskytuje klientům komplexní právní služby se zaměřením na odvětví občanského, bytového, rodinného, pracovního, dědického, obchodního a správního práva. Dále se věnujeme uzavírání kupních, darovacích a nájemních smluv k nemovitostem vč. provádění úschov kupních cen.…

3OSPEN s.r.o. - Expozitura Kolín2 pobočky

Nabízíme komplexní právní servis, mimosoudní, soudní, exekuční vymáhání pohledávek na klíč. Profinancování právních služeb a soudních sporů. Paušální správa pohledávek, žaloby, exekuce, směnky. Bonita - prověření schopnosti daného subjektu plnit své závazky. Tyto služby zabezpečujeme…

4Škarková Daniela- REALITNÍ CENTRÁLA

Nabídka kompletních služeb při prodeji, koupi a pronájmu nemovitosti, právního servisu, advokátní úschovy, vkladu na katastr nemovitostí, financování.

5Koschin Zdeněk, JUDr.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 75/48, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Kompletní právní servis pro podnikatele zahrnující oblast obchodního, občanského a trestního práva. Poskytování daňových a účetních služeb včetně zpracování mezd. Poskytování právních služeb v České a Slovenské republice. Zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.

6DANĚK & PARTNERS advokátní a patentová kancelář

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vinohradská 17, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti práva duševního vlastnictví, tedy zejména v právu patentovém, známkovém, designovém a rovněž v oblasti práva autorského a práva nekalosoutěžního.

7Ing.Chandrycký Ivan - Advokátní a daňová kancelář ADK

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Slezská 2033/11, Praha 2 - Vinohrady

Právní služby v oblastech obchodního, občanského a dědického práva. Poskytujeme daňové poradenství i zastupování, správu daní, finanční právo, účetnictví a audit. Pomůžeme s konkurzy a likvidací společností.

8CENTO SERVICES s.r.o.

CENTO SERVICES je dynamicky expandující tým profesionálních poradců poskytující komplexní poradenské služby převážně italským podnikatelům, ale i občanům, kteří plánují vybudovat podnikání a vstoupit na český trh nebo již podnikají v České republice.

9Advokátní kancelář Zach a partneři, s.r.o.,2 pobočky

Karlovo náměstí 325, Praha 2 - Nové Město
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby ve všech oblastech českého a unitárního právního řádu, spolupracujeme s nejrůznějšími externími odborníky, zejména s daňovými poradci, soudními znalci a překladateli.

10Mgr. David Daněk, advokátní kancelář

Provozování advokátní kanceláře se zaměřením na právní zastupování a obhajobu ve věcech dopravních nehod včetně vyřizování náhrady škody.


Firmy v dalších lokalitách


Advokát na daňové právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Advokát na daňové právo najdete 298 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 268 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 89 firem v regionu Střední a Severní Čechy.