Advokát na daňové právo – Střední a Severní Čechy

Advokát na daňové právo je odborník, který se specializuje na oblast daní a práva. Pokud hledáte kvalitního advokáta na daňové právo v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na jeho zkušenosti a odborné znalosti.

1–10 firem z 274 nalezených Filtry

1Tocik Martin, JUDr., advokát (pobočka Praha 1 - Nové Město)1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Václavské náměstí…, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provozuji advokátní kancelář se zaměřením na obchodní právo, daňové, celní a duševního vlastnictví a právní vztahy týkající se nemovitostí.

2JUDr. Jitka Růžičková - advokátní kancelář Praha (Praha-město)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kováků 1077/9, Praha 5 - Smíchov

Naše advokátní kancelář poskytuje klientům komplexní právní služby se zaměřením na odvětví občanského, bytového, rodinného, pracovního, dědického, obchodního a správního práva. Dále se věnujeme uzavírání kupních, darovacích a nájemních smluv k nemovitostem vč. provádění úschov kupních cen.…

3OSPEN s.r.o. - Expozitura Kolín2 pobočky

Nabízíme komplexní právní servis, mimosoudní, soudní, exekuční vymáhání pohledávek na klíč. Profinancování právních služeb a soudních sporů. Paušální správa pohledávek, žaloby, exekuce, směnky. Bonita - prověření schopnosti daného subjektu plnit své závazky. Tyto služby zabezpečujeme…

4Škarková Daniela- REALITNÍ CENTRÁLA

Nabídka kompletních služeb při prodeji, koupi a pronájmu nemovitosti, právního servisu, advokátní úschovy, vkladu na katastr nemovitostí, financování.

5Mgr. Jana Hansalanderová - Advokátka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 22, Rakovník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka advokátních služeb v oblasti občanského, rodinného i trestního práva. Právní služby poskytuji pouze v českém jazyce. Kontakty a další informace o nabízených službách najdete na internetových stránkách. Obraťte se na nás!

6Koschin Zdeněk, JUDr.2 pobočky

Kompletní právní servis pro podnikatele zahrnující oblast obchodního, občanského a trestního práva. Poskytování daňových a účetních služeb včetně zpracování mezd. Poskytování právních služeb v České a Slovenské republice. Zastupování před Evropským soudem pro lidská práva.

7DANĚK & PARTNERS advokátní a patentová kancelář

Poskytujeme komplexní právní služby v oblasti práva duševního vlastnictví, tedy zejména v právu patentovém, známkovém, designovém a rovněž v oblasti práva autorského a práva nekalosoutěžního.

8Ing.Chandrycký Ivan - Advokátní a daňová kancelář ADK

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Slezská 2033/11, Praha 2 - Vinohrady

Právní služby v oblastech obchodního, občanského a dědického práva. Poskytujeme daňové poradenství i zastupování, správu daní, finanční právo, účetnictví a audit. Pomůžeme s konkurzy a likvidací společností.

9CENTO SERVICES s.r.o.

CENTO SERVICES je dynamicky expandující tým profesionálních poradců poskytující komplexní poradenské služby převážně italským podnikatelům, ale i občanům, kteří plánují vybudovat podnikání a vstoupit na český trh nebo již podnikají v České republice.

10Advokátní kancelář Zach a partneři, s.r.o.,2 pobočky

Karlovo náměstí 325, Praha 2 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby ve všech oblastech českého a unitárního právního řádu, spolupracujeme s nejrůznějšími externími odborníky, zejména s daňovými poradci, soudními znalci a překladateli.


Firmy v dalších lokalitách


Advokát na daňové právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tento advokát vám pomůže s řešením vašich daňových problémů a poskytne vám právní poradenství v oblasti daní. Díky jeho odbornosti a zkušenostem budete mít jistotu, že vaše daňové záležitosti budou vyřešeny správně a efektivně. Kontaktujte advokáta na daňové právo v oblasti Střední a Severní Čechy a získejte profesionální pomoc při řešení vašich daňových problémů.