Insolvenční právo – Střední a Severní Čechy

Insolvenční právo je oblastí, která se v poslední době stává stále důležitější. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho právníků, kteří se specializují právě na tuto problematiku.

1–10 firem z 507 nalezených Filtry

1JUDr. Jitka Růžičková – advokátní kancelář Praha1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kováků 1077/9, Praha 5 - Smíchov
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Potřebujete pomoc právníka nebo advokáta? Pak se obraťte na nás. Poskytujeme vám komplexní právní služby s individuálním a lidským přístupem. Naší specializací je občanské právo, obchodní právo, rodinné právo a další právní odvětví. Navštivte naši advokátní kancelář na Praze 5 – Smíchov.

2JUDr. Šoljak Alexander - advokát1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
U Soudu 363/10, Liberec Bezdlužná Ověřená

Advokátní kancelář poskytuje služby v oblasti občanského práva, obchodního i trestního práva, pracovního a dědického práva. Řešíme také případy týkající se přepisu nemovitostí, veřejných zakázek, insolvence a správního práva. Zajišťujeme přípravy absolventů vysokých škol právního směru.

3Ing. Hana Slavíková - Daňový poradce

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkovo náměstí…, Turnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby v oblasti poradenství daně z příjmu fyzických a právnických osob, DPH, silniční daně, daň z nabytí nemovitých věcí, vedení účetnictví a daňové evidence. Provozujeme činnost insolvenčního správce. sem patří především zpracování insolvenčního návrhu, přihlašování pohledávek k…

4JUDr. Jitka Růžičková - advokátní kancelář Praha (Praha-město)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kováků 1077/9, Praha 5 - Smíchov

Naše advokátní kancelář poskytuje klientům komplexní právní služby se zaměřením na odvětví občanského, bytového, rodinného, pracovního, dědického, obchodního a správního práva. Dále se věnujeme uzavírání kupních, darovacích a nájemních smluv k nemovitostem vč. provádění úschov kupních cen.…

5JUDr. Horčic Martin, JUDr. Horčicová Alena - Advokátní kancelář1 pobočka

Politických vězňů 27, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb advokátní kanceláře. Poskytujeme veškeré právní služby kromě insolvence.

6Jindrová Lenka, Mgr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
klaudianova 135, Mladá Boleslav Bezdlužná

Právní služby a advokátní poradna.Poskytuji právní služby ve všech oborech práva.zejména pak v právu:občanském,obchodním,pracovním,trestním,úpadkovém a rodinném.

7INSOL s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti likvidace a prodeje společností, dražeb, konkurzních řízení, výmazu z Obchodního rejstříku, vymáhání pohledávek. Poradna pro krizová řízení, účetní, ekonomická i daňová. Zajistíme právní zastoupení a znalecké posudky.

8JUDr. Aleš Janoch, advokátní kancelář1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Lidická 2240, Roztoky Bezdlužná

Poskytujeme právní poradenství nejen fyzickým osobám, ale i obchodním společnostem, obcím, městům, družstvům a SVJ. Zabýváme se komplexním právním poradenstvím.

9Chvojanová Zita, JUDr.

Poskytování advokátních služeb v oblasti občanského, obchodního i pracovního práva a insolvenčního řízení.

10CÍSAŘ,ČEŠKA,SMUTNÝ a spol.

4.4
★★★★★
★★★★★
(26)
Hvězdova 1716/2b, Praha 4 Bezdlužná

Poskytujeme právní služby v oblasti obchodního a insolvenčního práva i práva hospodářské soutěže.


Firmy v dalších lokalitách


Insolvenční právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Insolvenční právo se týká řešení finančních problémů, které mohou postihnout jak fyzické osoby, tak i firmy. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít odborníky, kteří vám pomohou s řešením vašich finančních potíží. Pokud se ocitnete v situaci, kdy potřebujete poradit s insolvenčním právem, neváhejte kontaktovat odborníky v této oblasti.