Architektonický ateliér – Střední a Severní Čechy

Architektonický ateliér v oblasti Střední a Severní Čechy se specializuje na návrhy a realizace staveb s ohledem na moderní architekturu a funkčnost. Tým zkušených architektů se zaměřuje na individuální přístup ke každému projektu a spolupráci s klientem.

1–10 firem z 233 nalezených Filtry

1ATELIER 6, s.r.o.

Hledáte kvalitního architekta? Pak jsme tu pro vás. V ATELIÉR 6 se zabýváme projekční činností. Využijte služby naší moderní architektonické projekční kanceláře a nechte si zpracovat projekty rodinných a bytových domů, administrativních budov, občanských a průmyslových staveb a mnoha…

2Ateliér RYS s.r.o.

Kompletní projektové a architektonické práce, návrhy a dokumentace staveb, pro povolení a realizaci.

3Gregorová Jana, Ing.

Zpracování architektonických studií, vizualizací, trojrozměrných modelů, zákresů do fotografií reálného prostředí a projektové dokumentace pozemních staveb. Projednání projektu ve všech jeho fázích s orgány státní správy a správci sítí technického vybavení území. Autorský dozor.

4IPM Building, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Průhoně 369, Konárovice Bezdlužná

Firma, která byla založena v roce 1999 pod názvem Ing. Pavel Matyáš - provádění staveb a následně v roce 2004, kdy byla převedena z fyzické osoby na subjekt právní s názvem IPM Building spol.s r.o. se především soustředí na stavby rodinných domů a vil se specializací na architektonicky zajímavé a…

5Projekční kancelář a atelier - Ing. Miloslav Dvořák - studie, projekce,…

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
5. května 764, Rudná Bezdlužná

Nabízíme služby zavedené kanceláře s týmem projektantů, architektů a specialistů jednotlivých profesí. Naše kancelář Vám nabízí zpracování projektové dokumentace, stavební dozor a realizaci na veškeré druhy pozemních staveb.

6ATELIER MULÉN, spol. s r.o.1 pobočka

Navrhujeme občanské a průmyslové stavby, poskytujeme komplexní projektovou dokumentací, animace, perspektivu, zákresy do fotografií, poradenství a studie.

7Atelier EGIS, spol. s r.o.

Projektování bytových, občanských a průmyslových staveb včetně rekonstrukcí. Zajištění architektonických studií, statických posudků, investičních záměrů, stavebních povolení, kolaudací, inženýrské činnosti, pasportizace objektů a zaměření stávajících stavů.

8CORTRADE spol. s r.o. - Specialisté na CORIAN a MONTELLI

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod strání 2162/23, Praha 10 - Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný dovozce materiálu Corian od americké firmy DuPont do České a Slovenské republiky. Corian je velmi dobře obrobitelný a tvárný materiál z přírodních materiálů, velmi hygienický, ideální na kuchyňské a koupelnové desky. Zároveň jsme prodejcem nástrojů na opracování CORIANu rakouské firmy…

9Pavel Točík - stavebně projektový ateliér1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
sídliště V Zátiší…, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá projektováním rodinných domů a inženýringem pozemních staveb. Bytových a občanských staveb, objektů k podnikání, změn v užívání objektů atd. a projektovou a inženýrskou činností v oblasti využití území pro realizaci lokalit k bytové výstavbě.

10Projekt Kladno

Saskova 1478, Kladno Bezdlužná

Specializujeme se na kompletní projekční, inženýrskou, stavební a poradenskou činnost v oblasti stavebnictví. Nabízíme projektování rodinných domů, bytových domů, občanského vybavení a infrastruktury.


Firmy v dalších lokalitách


Architektonický ateliér v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je tento ateliér známý pro své inovativní návrhy a kvalitní práci. Architektonický ateliér v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční řešení pro své stavební projekty.