Zahradní architektura – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými krásnými zahradami a architekturou, která se zde nachází. Tato oblast je ideálním místem pro ty, kteří hledají inspiraci pro své zahradní projekty.

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Poskytujeme vám kompletní zahradnické služby. Specializujeme se na návrhy zahrad, realizace zahrad a údržbu zahrad. Provádíme také terénní úpravy, realizace vodních prvků včetně potůčků s tekoucí vodou či výstavbu pergol.

Poslat poptávku krecek-plundra.cz 274 012 735

Dodávky strojních forem pro vibrolisy na výrobu betonových dlažeb, obrubníků, tvárnic a ostatních betonových výrobků. Provádění repasí.

Poslat poptávku kobragroup.com 321 787 057

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.

Poslat poptávku ekobet.cz 321 792 112

Kamenický závod Oldřich Svoboda nástupci s r.o. je společnost zabývající se zpracováním přírodního kamene již od roku 1895. Zabýváme se ušlechtilou výrobou z přírodního kamene. Dále hřbitovní výrobou jako jsou doplňky, pomníky, renovace a také stavební výrobou - dlažby, kašny a památníky, krby,…

Poslat poptávku kamen-pecky.cz 731 221 000

Regionální muzeum v Kolíně je kulturní institucí s více než stoletou tradicí. Uchovává a vystavuje početný fond sbírkových předmětů z oblasti archeologie, historie, dějin umění, výtvarného umění, národopisu, etnomologie a dalších přírodních oborech. Muzejní expozice se nacházejí ve…

Poslat poptávku muzeumkolin.cz 321 722 988

Stavební materiály, sádrokarton a střešní krytiny. Nabízíme tvárnice Porotherm, Ytong, Heluz a komíny Schiedel Schlagman, stavební chemie, izolace, prvky zahradní architektury Best, KB-Blok, Ditonn, obklady a dlažby.

Poslat poptávku stavebninysrb.cz 283 981 021

Rychlá, levná a spolehlivá autodoprava, rozmanité zemní práce a pronájem praktických kontejnerů jsou jen některé z našich služeb. Působíme v rámci Středočeského kraje i jeho okolí a díky neustálému vylepšování našich služeb si nás mnoho klientů objednává opakovaně.

Poslat poptávku sramek.autodoprava.com 603 484 033

Provádíme hospodářskou úpravu lesů, zahradní a krajinnou architekturu, územní plánování, tvorbu krajiny, znaleckou a poradenskou činnost.

Poslat poptávku prirodasro.cz 326 903 934

Hlavní náplní práce naší firmy je vše, co se týká tesařství, např. krovy, vazníky, dřevěné konstrukce (mostky, rozhledny), zahradní architektura, dřevostavby, roubenky, sruby apod.

Poslat poptávku strechy-plus.cz 326 911 861

Firma pana Laštovky staví především zahradní domky, pergoly a ploty, ale jsou schopni vyrobit ze dřeva téměř cokoli na míru. Pokud zvažujete pořízení altánu, přístřešku, pergoly, stání pro auto nebo plotu, tak jste na správném místě. Naše firma působí v Praze a ve Středočeském kraji.

Poslat poptávku 604 154 767

Zahradní architektura v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zdejší architektura je nejen krásná, ale také funkční a praktická. Díky tomu se zde nachází mnoho zahradních center a specializovaných obchodů, které nabízejí širokou škálu zahradních produktů a služeb. Pokud hledáte inspiraci pro svou zahradu, neváhejte navštívit oblast Střední a Severní Čechy a nechte se inspirovat její krásnou architekturou a zahradami.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.