Autobusová přeprava – Střední a Severní Čechy

Autobusová přeprava v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním způsobem, jak se dostat z jednoho místa na druhé. Bez ohledu na to, zda potřebujete cestovat do práce, na nákupy nebo na výlet, autobusová přeprava vám nabízí pohodlnou a spolehlivou možnost.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1Autopůjčovna Milan

4.8
★★★★★
★★★★★
(57)
Jinolická 864, Praha 9 - Dolní… Bezdlužná

Autopůjčovna nabízí vozy Octavia, Fabia a minibus 9 míst. Autopůjčovna Praha nabízí pronájem kvalitních automobilů a minibusů za příznivé ceny. K zapůjčení i Ford Tranzit bus 8+1 s AC. Přistavení vozu zdarma.

2TAFI s.r.o.

Luxusní Taxi business doprava pro jednotlivce, firmy, hotely, ambasády, vládní organizace, filmové produkce, cestovní agentury a kanceláře. Profesionální řidiči, mluvicí česky, anglicky a rusky, Vám budou k dispozici, ať nastane jakákoliv situace.

3Brkal Petr - Minibusy

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brechtova 825/22, Praha 4 - Háje Bezdlužná

Provozujeme minibusovou, autobusovou a osobní dopravu. Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu osob, okružní jízdy, transporty, zájezdy, svatby. Luxusní minibusy vhodné pro firemní a soukromé akce.

4AIR - PARKING s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1226)
Kladenská 683, Buštěhrad

Parkování na letišti Ruzyně, non-stop a hlídané, parkoviště je pojištěno, pojištění proti živelným pohromám, vandalismu, krádeži, poškození vozidla na parkovišti vše v ceně parkovného, přeprava k terminálu a zpět též v ceně parkovného.

5Roman Klegr autobusová doprava Praha a okolí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 1474/44, Rudná Bezdlužná

Naším oborem jsou zájezdové autobusy s wi-fi bezdrátovým internetem. 1x Isuzu pro 30 osob, 2x nové busy Volvo pro 60 osob, Scania pro 54 osob vybaveny: WC, klima, velkými kufry, bar, DVD, tmavá okna, pásy na všech sedadlech.

6Frank Tomáš - FRANK BUS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Za opravnou 276/8, Praha 5 - Motol Bezdlužná

Firma se specializuje na osobní dopravu, autobusovou a mikrobusovou dopravu v tuzemsku i zahraničí. Zajišťujeme dopravu pro cestovní kanceláře, sportovní kluby, organizace a filmové produkce. Naše dopravní firma poskytuje služby na nejvyšší úrovni a profesionální péči.

7Herák Dušan - DH Bus

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Za školou 413, Údlice Bezdlužná

Autobusová doprava - DH BUS. Zajišťujeme osobní přepravu v rámci Evropy autobusem NEOPLAN (49 míst+1+1). Přeprava osob a doprava v Chomutově a okolí, v celé ČR a Evropě pro firmy, cestovní kanceláře i jednotlivce, provoz autobusové dopravy. Naší snahou je vysoce individuální přístup a maximální…

8Karel Průša, autobusová doprava

Jsme společnost se sídlem v Litoměřicích provozující vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu a kontejnerovou přepravu do objemu 8 tun.

9BusLine a.s. - autobusová přeprava21 poboček

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Luční 379/3, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 12:00

Vnitrostátní autobusová přeprava.

10Autobusová doprava - JANEKA DUŠAN

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kozinec 56, Holubice -Tursko

Autobusová doprava, audoprava mezinárodní a tuzemská zájezdová pro cestovní kanceláře, přepravní služby pro firemní klientelu - doprava na firemní akce, večírky. Transfery, okružní jízdy po Praze, okruhy po Evropě. Autobusovou dopravu a přepravní služby pro sportovní kluby, autobusová doprava dětí…


Firmy v dalších lokalitách


Autobusová přeprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

S mnoha různými trasami a časy odjezdů, můžete snadno plánovat svou cestu a přijet na místo včas. Navíc, autobusová přeprava v oblasti Střední a Severní Čechy je cenově dostupná a šetrná k životnímu prostředí. Takže pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob, jak se dostat kamkoli v oblasti Střední a Severní Čechy, autobusová přeprava je tou správnou volbou pro vás.