Linková autobusová doprava – Střední a Severní Čechy

Linková autobusová doprava v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním způsobem, jak se pohodlně a rychle dostat z jednoho místa na druhé. Díky pravidelným spojům a moderním vozům je cestování s linkovou autobusovou dopravou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi pohodlné a bezpečné.

1–10 firem z 64 nalezených Filtry

1ARBESO s.r.o. - Pozemní stavby a zemní práce Praha 9

3.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Novolhotská 2622, Praha 21 - Újezd… Bezdlužná Ověřená

Stavební společnost ARBESO s.r.o. - Pozemní stavby a zemní práce Praha 9, provádí pozemní stavby, zemní práce, hydroizolace, obklady bazénů, osazování a montáž vrat, terénní úpravy, zemní kolektory pro tepelná čerpadla, pokládání zámkové a vymývané dlažby. Strojový park pro zemní práce traktory,…

2Nováková Blanka- HIT NÁBYTEK

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jungmannova 418, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme silným, zavedeným a prosperujícím obchodníkem s nábytkem. Již několik let spolupracujeme s významnými evropskými výrobci nábytku a bytových doplňků. Veškerý sortiment si můžete vyzkoušet a prohlédnou v naší vzorkové prodejně v Uhlířských Janovicích. Nabízíme zákazníkům kvalitní nábytek v co…

3DAT Kolín, s.r.o.

K Dílnám 582, Kolín IV
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme servis nákladních vozidel, mycí centrum nákladních vozidel a silniční nákladní dopravu.

4Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(25)
Polepská 867, Kolín

Dopravce zajišťuje provoz linek na Kolínsku, Nymbursku (včetně MHD Nymburk) a na území okresu Praha-východ, kde od roku 2002 provozuje několik linek v rámci PID. Mimo to zajišťuje spojení Kolín - Tábor a Kolín - Liberec.

5Zdeněk Kodytek - AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dr. Dvořáka 39, Červené Pečky Bezdlužná

Autodoprava Kolín, Kutná Hora a okolí, zemní práce, bagrování, prodej jablek a mycí linka. Jsme firma s dlouholetou tradicí zabývající se především autodopravou, zemními pracemi jako jsou bagrování a výkopové práce.

6kroupa spedition s.r.o.

Sluneční 451, Luštěnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

abýváme se expresní dopravou do 1,5t, sklady, logistickými pohyby, uskladněním zboží, kompletací, balením dílů a jejich expedicí. Naše portfolio čítá služby logistiky, strojového čištění obalů, mytí obalů. Dále zajistíme kompletní správu obalového konta klienta a zajistíme obal za zakázku.

7Autodoprava Hrubý2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(815)
Zdibsko 164, Klecany Bezdlužná

Přeprava chlazených i nechlazených potravin izotermickými vozidly Renault v celé řadě ložných ploch a tonáží. Disponujeme širokým vozovým parkem čítajícím cca 200 nákladních vozidel. Přepravu realizujeme v tuzemsku i zahraničí. Náš vozový park zahrnuje tahače, sóla a autobusy.

8ČSAD Střední Čechy , a.s.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U přístavu 811/8, Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Zajišťujeme pravidelnou i nepravidelnou autobusovou dopravu na vnitrostátních i mezinárodních linkách.

9BENO Říčany, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Říčanská 1818, Říčany Bezdlužná

Prodejce vozidel Škoda nabízí servisní služby, autolakovnu, autopůjčovnu a odtahovou službu. Prodej ojetých vozů, náhradních dílů, autodoplňků. Předváděcí jízdy, financování pomocí úvěru a leasingu, příprava pro STK. Mycí linka a čerpací stanice Shell, jídelna.

10Volvo Group Czech Republic, s.r.o. Volvo Group Truck Center Čestlice13 poboček

Nabízíme střední a těžká nákladní vozidla v široké škále modelů Volvo. Záruky v délce 12 měsíců. Prodáváme i použitá vozidla Volvo. Nabízíme servisní služby ve Volvo Truck Centru a pronájem nákladních vozidel. Prodáváme a montujeme originální náhradní díly Volvo, na které je záruka 24 měsíců.


Firmy v dalších lokalitách


Linková autobusová doprava v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Navíc je to i ekologická volba, která šetří životní prostředí. Využití linkové autobusové dopravy v oblasti Střední a Severní Čechy je vhodné pro všechny, kteří chtějí cestovat levně a efektivně. Stačí si jen vybrat spoj a využít služeb profesionálních řidičů, kteří Vás bezpečně doveze na místo určení.