Bělení zubů – Kladno

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1AUTORIZOVANÉ KOSMETICKÉ CENTRUM NATUR - Kosmetika Slaný

Na Sadech 173, Slaný
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Kosmetické centrum nabízející služby za použití lékařské kosmetiky a biokosmetiky. Provádíme diagnostiku pleti lékařskými přístroji. Trvalou epilaci laserem a fotodepilaci. Aromaterapie, masáže pleti, ultrazvukový peeling, fotoomlazení, odstraňování červených žilek, aplikaci botoxu a další…

2MUDr. Jan Dražan- Dentkomplex

Ouvalova 390, Slaný Bezdlužná

Stomatologické centrum poskytuje komplexní ošetření od dětí po dospělé včetně dentální hygieny, parodontologiie a implantologie, aplikace ozdobných šperků na zuby. Stomatologické centrum nabízí moderní prostředí, špičkové vybavení, širokou ordinační dobu a výbornou dostupnost s možností parkování.

3MUDr. Danuše Draškovičová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 1976, Kladno Bezdlužná

Stomatologickou péči poskytuji v soukromé ordinaci dětem i dospělým od roku 1993. Celková doba mé praxe je 37 let, z toho 20 let jako specialista dětské zubní péče. Pravidelně se vzdělávám - mám odbornost praktického zubního lékaře.

4Studio Ketryn - Jana Bendlová-Kačerová

Třebízského 250, Kladno
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme služby nehtového studia, kosmetické služby, pedikúru, masáže i bělení zubů, kosmetika Avon.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kladno


Bělení zubů v lokalitě Kladno – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Bělení zubů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Kladno.