Betonové plotovky – Střední a Severní Čechy

Betonové plotovky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější volbou pro vytvoření oplocení. Tyto plotovky jsou vyrobeny z kvalitního betonu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1EKO BET PLAŇANY, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(40)
Pražská 403, Plaňany Bezdlužná Ověřená

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.

2Ploty Vlašim s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Vlasákova 222, Vlašim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Výroba a montáž posuvných, seknčních, výklopných i křídlových bran nebo vrat včetně elektrických pohonů. Prodáváme pletivo, oplocení, plotové sloupky, branky, brány, komponenty pro posuvné brány a příslušenství branek a bran.

3PROFILMAT, s.r.o.2 pobočky

Nůšařská 3732, Mělník
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme hutní materiál, žlaby, svody, příslušenství, vlnité a trapézové plechy, pletivo, lana, řetězy. Ohýbání betonářské výztuže. Komponenty k pojezdovým branám, kovářské prvky.

4V. RADOŇ a spol. Strojírna Velim v.o.s.

1. máje 466, Velim Bezdlužná

Firmu založil v r. 1912 šestadvacetiletý ambiciózní zámečnický mistr Václav Radoň. Když se svojí ženou Annou stavěli rodinný dům ve Velimi, vyhradili veškeré prostory v přízemí pro zámečnickou dílnu a teprve v prvním poschodí zřídili skromné bydlení. Strojírna Velim vyráběla všechno, co bylo v…

5KONČÁK s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Kostelní Lhota 338, Kostelní Lhota Bezdlužná

Tradiční český výrobce nabízející betonového bezzákladového oplocení, betonové ploty, betonové sloupky, betonové výrobky, plotové stříšky, sloupové hlavice, zámkové dlažby, obrubníky, vegetační dlaždice a odvodňovací korýtka.

6TES, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Vrchovská 1354, Čáslav
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Od počátku je činnost firmy zaměřená především na realizaci staveb. Provádíme komplexní výstavby, opravy a rekonstrukce. Dále nabízíme provádění zemních prací, nákladní autodopravu, práce vysokozdvižnými plošinami, prořez a kácení stromů, prodej písku, kameniva, recyklátu, betonových výrobků …

7Janich - Plotové centrum

Velkoobchod a maloobchod se sortimentem pletiv, lan, hřebíků řetězů atd. rovněž nabízíme plastový sortiment - plotovky, palubky, kulatiny, zatravňovací dlaždice apod. Dodáváme také brány a branky.

8PROBA BETON, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Květnová 2338, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Vyrábíme betonové výrobky běžných rozměrů. Dle požadavků uspokojíme též klienty výrobou veškerých atypických rozměrů, podhrabové desky, stříšky, poklopy, skruže, sloupky.

9PRESBETON Nova, s.r.o. (pobočka Nespeky-Městečko)7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(163)
Městečko 122, Nespeky Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme dlažbu a zdicí prvky: tvarovanou, plošnou a zámkovou dlažbu, štípané plotovky a tvárnice FACE BLOCK, rumplované kameny CRASH BLOCK, betonové lícové cihly a betonové zahradní doplňky. V prodejně najdete archcentrum.

10Vadym Shymanskyy - Intev. V & V

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrapická 19, Kladno

Obklady a další výrobky z umělého kamene.


Firmy v dalších lokalitách


Betonové plotovky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému robustnímu provedení jsou betonové plotovky ideální pro ochranu vašeho majetku.

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho různých typů betonových plotovek, které se liší svým designem a rozměry. Tyto plotovky jsou k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat takovou, která bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům.

Betonové plotovky jsou velmi snadno instalovatelné a vyžadují minimální údržbu. Díky svému materiálu jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují žádné speciální ošetření. Pokud hledáte spolehlivé a trvanlivé oplocení pro vaši nemovitost v oblasti Střední a Severní Čechy, betonové plotovky jsou skvělou volbou.